2733
2734
عنوان

من خیلی زودرنجم 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 23 پست
چجوری باهاس کنار میای ؟

کنار نیومدم داره نابودم میکنه

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم چجوری باهاش کنار اوندی ؟؟

ببین نمیتونم دقیق بگم چون خب خیلی اتفاقا تو زندگیم پیش اومد که یه سری دست خودم نبود و شخصیتم رو عوض کرد

الان چند تا کامنت بالاتر یکی بهت گفت که ادم خودشیفته ای هستی و تو یه عالمه براش نوشتی که قانعش کنی که اشتباه میکنی

بنظر ادمی میای که خیلی دنبال تایید دیگرانی برای همین اگه کسی باهات بد حرف بزنه با چیزی بگه که مطابق میلت نباشه ناراحت میشی سعی کن رو این قضیه یکم کار کنی نمیگم حق نداری ناراحت بشی همه از این چیزا ناراحت میشن ولی مهم اینه چه واکنشی نشون بدی 

نمیدونم چجوری بگم که حرفام کلیشه ای بنظر نرسه 

من میرفتم پیش روانشناس بهم گفت خیلی ادم کمالگرایی هستی و کلی بهم توضیح داد که همه ادما نقص دارن و اشتباه میکنن سعی کن خودتو جوری که هستی قبول کنی و همینطور بقیه رو اینکه اشتباه میکنن

و اینکه تو چیزی که دیگران میگن نیستی،روی اعتماد بنفس و عزت نفست کار کن اینجوری دیگه حرف دیگران کمتر برات مهمه

و مهمتر از همه انتظارت رو از دیگران پایین بیار 

اینا تجربه های من بود، شاید بدردت نخوره ولی خب مرسی که خوندی

میشه دقیقا توضیح بدی چجوری هستی ؟

مث خودتم

سر چیزای کوچیک حساس میشم حتی ممکنه گریه کنم خیلی بده

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                
ببین نمیتونم دقیق بگم چون خب خیلی اتفاقا تو زندگیم پیش اومد که یه سری دست خودم نبود و شخصیتم رو عوض ...

عزیزم حرفات واقعا درست بود اصلا شخصیتم رو تعریف کردی دیگه ،نیازی به توضیح من نیست واقعا ..

کامنتت رو چند بار خوندم گلم ، خیلی لطف کردی که اینها رو برام نوشتی خیلی بدردم خورد  😍😘🥰

آره متاسفانه نه اعتماد بنفس درست و درمونی دارم ، حرف دیگران در مورد خودم که نعوذ بالله که انگار حرف پیغمبره 😭

حتما به حرفات عمل میکنم امیدوارم بتونم اونی بشم که خودم میخام نه اونی که مورد تایید دیگرانه 

جسارت میکنم ولی شما چجوری پی به این ماجرا بردید ؟ شما خودتون اگر بهتون توهین کنن خوشحال میشید ؟ هم ...

من اگر کسی ازم تعریف کنه یا توهین قبل ناراحتی و خوشحالی انگیزه و علت رو جویا میشم....

2738
من اگر کسی ازم تعریف کنه یا توهین قبل ناراحتی و خوشحالی انگیزه و علت رو جویا میشم....

اتفاقا منم همینکارو میکنم 

آنقدر با خودم کلنجار میرم که حتی اگه حرف اون فرد درست هم نباشه باورم میشه