2737
2734
عنوان

کاش هیچ وقت برا بودنش انقد به خدا التماس نمیکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2821 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کامل درکت میکنم چی میگی انگار حرفات از زبون من نوشته شده اما بعد ۲۰ سال خیلی بهتره شده.ولی خیلی از ر ...

ولی من دارم طلاق میگیرم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
من بچه ندارم.... ی روزایی میگم کاش داشتم لااقل همدم این روزام بود اما میگم بهتر ندارم لااقل اون مثل ...

رها کن برو

بزار روحت نفس بکشه

بیست پنج سالته فقط!  مادر من پنجاه سالشه ببینیش فکر میکنی شصت سالشه انقد شکسته شده 

بیماری کبد دیسک کمر سیاتیک سنگ صفرا ارمغان این زندگی مشترک بوده

و روحیه ایه که هیچوقت درست نمیشه مدام داره به زن داداشم حسادت میکنه چون تو زندگی خودش کمبود زیاد بود

نماد زن مظلوم تو ذهن من مادرمه بیش از حد مظلوم

2731
بچه نقطه ضعفه یه مادره

آره ولی اشتباهه . مادرای ایرانی اصلا درست آموزش زندگی ندیدن. تا یه ازدواجی کنن یا بچه دار بشن خودشونو نابود میکنن. دیگه توجه نمیکنن به سلامتی روح و جسمشون. واسه همینه امید به زندگی و سلامتی خانم ها جاهای دیگه خیلی بیشتره . اینجا ۵۰ سال نشده خانم ها از درد پوکی استخوان و چروکی پوست و بی دندونی رو به موتن 

یه خانم مستقل و قوی 
من با وجودی که مرد هستم بقول خواهرمون با تک تک سلولهای بدنم درکتون میکنم اما مطمئنا رابطه هیچوقت یطر ...

من عاشق بودم تنها شخص عاشق این رابطه من بودم من همیشه ازش خواستم بمونه تا بسازیم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
ن خودش دادخواست داده... منی ک اینجام لیسانس روان شناسی دارم با احتساب ۶۰۰ ساعت کارگاه روان شناسی ب ت ...

بگردمت میفهمم چی میگی اگرم گفتم روانشناس تا بگی پیشش حرفاتو گریه کنی حالت خوب بشه ،خودش درخواست داده ولش کن بزار برع 

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰
2738
آره ولی اشتباهه . مادرای ایرانی اصلا درست آموزش زندگی ندیدن. تا یه ازدواجی کنن یا بچه دار بشن خودشون ...

درسته کاملا حرفات. ولی من درکنار اینکه دارم برای پسرم میجنگم از خودمم نگذشتم شاید اونطور که باید نتونم به اهدافم و برنامه هام برسم ولی تمام سعیمو میکنم بالانس رو رعایت کنم. تنهایی همه چیزو دارم به دوش میکشم

بگردمت میفهمم چی میگی اگرم گفتم روانشناس تا بگی پیشش حرفاتو گریه کنی حالت خوب بشه ،خودش درخواست داده ...

دیگ گریم نمیاد....مدتهاست گریه نمیکنم حقیقتا چشمام سرد تر از اینن ک بخوام اشک بریزم

من عاشق بودم تنها شخص عاشق این رابطه من بودم من همیشه ازش خواستم بمونه تا بسازیم

ببین خواهر اشتباه منو کردی قبلا گفتم کاربریم ترکیده،،هر چقدر به پروپای یکی بپیچی با اینکه اول شخص مقابل عاشق بوده باشه ادم زده میشه یه تنفس یه فرصت برای چشیدین از دست دادنها ادم می خواد اونهم نباید میذاشتی اینقدر دیر بشه

کاری که من همیشه کردم😔

منم ۷ سال کردم ولی رابطه یک طرفه هیچ سرانجامی نداره

همیشه طرف مقابلت وقتی متوجه میشه دوسش داری دیگه لجبازیاش بی اعتنایی هاش واذیت وازارش شروع میشه، کاری باخودت ودلت میکنه که بی حس واحساس بشی و بعداز اون مهر بی احساس بودن بزنه رو پیشونیت و مدل عذاب دادنش عوض میشه، بعضی ادما لایق دوس داشتن نیستن، من نمیدونم شوهرتو توی این دسته هست یا نه ولی اگر هست، دنبالش ندو التماسش نکن بی هیچ واکنشی نسبت ب قهراش رفتارکن، هرچی پیگیرش باشی اون بیشتر سعی میکنه تورو دنبال خودش بکشونه، از الان ب دل خودت و برای خودت باش تا متوجه بشه دیگ خبری از التماس نیست

ببین خواهر اشتباه منو کردی قبلا گفتم کاربریم ترکیده،،هر چقدر به پروپای یکی بپیچی با اینکه اول شخص مق ...

اگر نمی‌رفتم هیچ وقت درست نمیشد.... رابطه ما دو نفره نبود... من بودم در مقابلم خانوادش

2706