2733
2734

امروز داشتم لیست نوتیف های نی نی سایتم رو میدیدم حدود ۲۳۰۰ تا صفحه بود... آخ آخ کاش هیچ وقت نمی دیدم توی همش یا دوماهه با شوهرم قهر بودم یا سه ماهه یا التماس میکردم برگرده یا التماس دعا داشتم ک برگرده و امروز در سردترین حالت ممکنم در مقابلش دیگ بعد ۷ سال قهر ازش بریدم... مسائل قهرش هم جدی نبود هیچ وقت سر ی مانتو ۱ ماه قهر می‌کرد،سر ی کلام حرف روزها قهر می‌کرد... دوست داشتن این آدم مثل ی بیماری میمونه و من هنوز بیمارم... ولی میدونم ک بیماریم باید درمان بشه... من این آدم رو دیوانه وار میپرستیدمش... انقد عاشقش بودم ک حاظر بودم تک تک لحظه های عمرم رو جلوی پاش بچینم و بدم برا خودش.... دلم برا حماقت های خودم میسوزه... دلم برای تنهایی های خودم میسوزه دلم برا تمام لحظه های بی کسیم میسوزه برا همین الانم ک کسی رو ندارم ی کلمه باهاش حرف بزنم...

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو درمانش میکردی 

خودمو؟یا اونو؟یا رابطه از اول ویرانمون رو؟

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2728
2738
شوهرت مثل بابای منه من هزار بار ارزو کردم کاش مامانم قبل ب دنیا اومدن ما طلاق میگرفت

من بچه ندارم.... ی روزایی میگم کاش داشتم لااقل همدم این روزام بود اما میگم بهتر ندارم لااقل اون مثل من نمیشه

کامل درکت میکنم چی میگی انگار حرفات از زبون من نوشته شده اما بعد ۲۰ سال خیلی بهتره شده.ولی خیلی از روزامون هم خراب شد

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
حتما خودتم جدا مشاوره برو برای حال خودت توافقی؟

ن خودش دادخواست داده... منی ک اینجام لیسانس روان شناسی دارم با احتساب ۶۰۰ ساعت کارگاه روان شناسی ب تایم زیادی برای ترمیم روحم و افکارم نیاز دارم 

2706