2737
2739
عنوان

میگم کسی بوده لامپ تصویر(بک لایت)تلوزیونشون سوخته باشه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2149 بازدید | 41 پست
ایکس ویژن ۴۰ اینچ

بعد تعمییر کیفیت قبل رو داشت ؟

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ما سوخت شوهرم زنگ زد نمایندگی گفت دو تومن خودش تحقیق کرر رفت خرید بد پنصد تومن درست کرد از اولش ...

تورو خدا بگین از کجا چون میگن  دیگه کیفیت قبلو نداره ،تلوزیون من ال جیه 

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)
2731
نور آفتاب ؟ اخه نور افتابی وه مستقیم بخوره  نیست تو خونم

برخی تلویزیون ها رو زیر پنجره پذیرایی یا در مجاور نور میزارن یا حوالی بخاری 🙏

🌹 حال مرا نپرس وقتی که نیستی، هر وقت  آمدی من خوب میشم 🌹
بله برای من اتفاق افتاد 

کیفیت قبلو داشت بعد تعمیر تلوزیونتون ؟

برخی تلویزیون ها رو زیر پنجره پذیرایی یا در مجاور نور میزارن یا حوالی بخاری 🙏

نه همچین جاهایی نبوده خداروشکر

2740
در حال تماشای تلویزیون بودیم  تصویر رفت و تنها صدا داشت  تعویض کردیم اما هرگز کیفیت اصلی ...

مارک تی ویتونو  میتونم بپرسم ؟

خداروشکر 🙏

چه فایده بازم خراب شد ،نمیدونم چرا گفتم خدارو شکر 🤣🤣🤣

خیر متاسفانه، تصاویر سیاه اضافه شد 

🤨🤨حالا تو این گرونی تلوزیون از کجا بخرم ؟

۳۲  برای قبل از عید من جنوبم طرفای ما این طور وسایلا ارزون تره نسبت به جاهای دیگه

میگم ویفیتش نسبت به قبلش چطور شد بعد تعمییر؟

میگم ویفیتش نسبت به قبلش چطور شد بعد تعمییر؟

روزای اول تصویر انگار کرمی رنگ بود ولی بعد از چند روزی درست شد، مثل قبله

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤
2706