2726

بگین عوض کردین یا چی؟

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها قاب دور تلوزیون قابل تعویضه به نظرتون؟؟

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 

در حال تماشای تلویزیون بودیم 

تصویر رفت و تنها صدا داشت 

تعویض کردیم اما هرگز کیفیت اصلی رو نداشت و بالا و پایین صفحه تلویزیون رنگ سیاه ماندگار شد که تنها زمانی مشخص میشه که صفحه تلویزیون برنامه ای به رنگ سفید و روشن نماینگر باشد 

نور آفتاب و گرما میتونه یکی از دلایل سوختنش باشه 

🌹 حال مرا نپرس وقتی که نیستی، هر وقت  آمدی من خوب میشم 🌹

مال ما هم سوخت هفصد هزار هزینش شد

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
مال ماهم سوخت صدا داشت ولی تصویر نه  ۷۰۰ هزینش شد

چند اینج بود و برا کی هستش این قیمت ؟

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)
ما تو همین هفته درستش کردیم دوتومن شد    

چند اینچه عزیزم تی وی تون ؟و اسم مارک تلوزیونوتونم میگین بی زحمت؟

چند اینج بود و برا کی هستش این قیمت ؟

۳۲ 

برای قبل از عید من جنوبم طرفای ما این طور وسایلا ارزون تره نسبت به جاهای دیگه 

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤
مال ما هم سوخت هفصد هزار هزینش شد

کی عزیزم ؟؟میشه بگین تیویتون چند اینچ بوده ؟

در حال تماشای تلویزیون بودیم  تصویر رفت و تنها صدا داشت  تعویض کردیم اما هرگز کیفیت اصلی ...

نور آفتاب ؟ اخه نور افتابی وه مستقیم بخوره  نیست تو خونم 

2706