2737
2739
عنوان

بنظرتون دختری که ‌...🤔

250 بازدید | 6 پست

من دختری رو میشناسم که تقریبا همه کسایی که دیدم جذبش شدن از پسرا . با خودم چندساله فکر میکنم چرا من هیچکس بهم اهمیت نمیده ؟ یا مثلا یه فامیل داریم اونم همینطوره . و من و مسخره کرد که هیچکی تورو نمیخاد و خواستگار نداری و....🥲🥲🥲🥲🥺🥺🥺قیافه هامون فرقی نداره . اونا درسته زیاد آرایش میکنن اما خیلی فرقا با من دارن . اونا اجتماعی و سرزبون دارن من ندارم . شاید همه فکر میکنن اونا مثلا درحدشون هستن ولی درباره ی من بقیه تو ذهنشون فکر میکنن من خودمو میگیرم شاید خیلی بالاترم . ولی من خودم و نمیگیرم . ذات من درونگرا و ساده و ساکته . من نمیتونم بگو بخند کنم . درضمن اونا خیلی با همه در ارتباطن فامیلای زیادی دارن ولی من هیچکس و ندارم 💔💔💔🥀🥀 خانوادم براشون مهم نیست کسی منو بشناسه یا نه . ولی مال اونا براشون مهمه. مثلا یه تحقیقات از من اومده بودن همسایه هامون گفته بودن نمیشناسیمش . البته اینا بهونه س ! من چاق نیستم . بدن ندارم . به چشم هیچکی نمیام . مامانمم سرده بی سرزبونه خب چیکارش میشه کرد ؟ حالا راه حل چیه ؟ من باید برم مشاور ؟ وضع زندگیمو نمیتونم تغییر بدم .🥺🥺🥺🥲🥲🥲 دوست نزدیکی هم ندارم کسی هم نمیشناسم 

هرکس نگاهت کرد لبخند بزن که خیال نکنه خودت رو میگیری 

من تو فاز عشق و عاشقی نبودم ولی 

پسر یکی از فامیل ها عاشقم شد آسمون و زمین رو بخاطرم بهم ریخت آخرش به هم نرسیدیم ولی بگم که عشق یهویی میاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درس بخون برو دانشگاه

یا اینکه یه حرفه یادبگیر برو سر کار

یا کلاسای مختلف ثبت نام  کن

باشگاه برو

اگه مذهبی هستی مسجد

و کلا تو اجتماع باش

و اینکه اجتماعی بودن و سرزبوون داشتن برای بعضی ها تو ژنشونه

اما اگه هم کسی ذاتا اینو نداره دلیل نمیشه نتونه به دستش بیاره

یه مهارت اکتسابیه که میتونی به دستش بیاری با تمرین کردن

من خودمم همینجوریم

ولی الان یه درصد بهتر شدم

و دارم تمرین میکنم که بهتر و بهتر هم بشم