2733
2734
عنوان

چطوری بفهمم خواستگارم خسیس یا نه

934 بازدید | 41 پست

بچه ها طرف اومده ،،،،اول از خرید شروع کرده تو جلسه اول

یه ازدواج قبلی داشته،،،میگه خانم قبلیم خیلی ولخرج بوده

و میگه حاضرم صدتا مغازه رو برم تا ارزون پیدا کنم و با کیفیت،،،خونه داره ولی شهر دیگه که ۱ ساعت راه،،،کارشم شهر خودمون میگه اینجا گرونه،،،پس باید بریم شهر دیگه که خونه دارم زندگی کنیم

ولی سعی م اینه زودتر اینجا خونه بخرم،،،

و گفت اهل ولخرجی، نیستم

از طرفی علت طلاقشم اینطور بیان کرد که بدحجاب،،،اهل مهمونی بوده و اصلا اشپزی نکرده تو ۳ سال شما باور میکنید

و مدام می‌پرسید توقع چیه

منم گفتم توقع خاصی ندارم

فقط اخلاق و آرامش، ،،

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این معلومه خسیسه

باهاش برو گرونترین رستوران شهرتون ببین چکار میکنه

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
2731
ازدواج اولته؟ 

نه دوم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
چه خواستگار محجوبی نامزد من شب خواستگاری یجوری حزف میزد انگا منو دهساله میشناسه😂😂 هرکی مارو میدی ...

چیش محجوب

یعنی چی گفته 

معلومه خسیسه. چرا خودتو گول میزنی؟! 

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن

ببرش یجای گرون قیمت غذا بخورین

برین پاساژای خفن ببین برات لباسایی که گرونن رو میخره ؟

باید اولش اینارو متوجه بشی ک بهم بزنی نکه کارت به زندگی برسه و بخوای طلاق بگیری

نه دوم

عزیزم کسی که حاضر صدتا مغازه رو برای جنس ارزون بگرده به نظرت سه سال غذا از بیرون گرفته ؟؟ایشون همه چیزو به شما نمیگن قبل ازدواج حتما با خانم اولشون صحبت کنید با کمال احترام و ادب