2737
2734
عنوان

مشکلتون با مادر شوهرتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 72 پست

عقده ای و حسود بودنش و فضولیش.طوریکه که به گشتن و پیک نیک رفتن ما و تعداد طلاهای من و حتی بچه م کار داره.

اهل جادو جمبل بودنش  و خصوصا دعاهای بدی که میکنه و زندگی ادم رو تا مرز نابودی میبره و همیشه باید حواست بهش باشه

سواستفاده هاش از شوهرم و اینکه فوق العاده زیر زیرکی هست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی چرا ایران از این وضع درنمیاد؟؟؟؟

چون تعداد خاله زنکاش بشدت بالاست 

چون‌ زنا فقط بفکر اینن مادرشوهر چی گف خواهرشوهر چیکار کرد و بعد بیفتن ب جون شوهراشون ک چرااینا بامن اینجورین شوهرم دگ از مملکتش دفاع کنه یا از‌زنش قاطی میکنه همین میشه مردا بی عرضه میشن حوصله ندارن فقط کار میکنن بگذرونن تو همین الان بجای این تاپیک میرفتی دنبال ی کاری ی حرفه ای هرچیییی موفق تر بودی 

2731
2740
عقده ای و حسود بودنش و فضولیش.طوریکه که به گشتن و پیک نیک رفتن ما و تعداد طلاهای من و حتی بچه م کار ...

دقیقا مادر شوهرم منم همینه و قسمت بدش اينه که شوهرم طرف اوناست و میخوام به خاطر این مشکلات جدا بشم

نامزدم فعلا مشکلی نداریم و فکر نکنم مشکلیم داشته باشیم دوست مامانمه رابطمون همیشه خوب بوده 

اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)    متاهل💍 و متعهد💎به جانم مهردادم❤💑 

از نظر همه دوست و آشنا و حتی خواهرام من بهترین و خوشروترین مادرشوهر رو دارم، هرجا نشسته از من تعریف کرده، هرچند وقت به مامانم زنگ میزنه حالشو میپرسه و برای تربیت من ازش تشکر میکنه

ولی

وقتی خونشون هستم و کسی پیشم نیست خیلیییی ریز و زیر پوستی بهم متلک میگه یا سعی میکنه بهم بفهمونه من حرفام و کارام اشتباهه و یا هرچی من دارم خوب نیست اون خوبه اما جلو شوهرم نه، ساکته

2706