2737
2739
عنوان

مشکلتون با مادر شوهرتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چکار کنم عزیزم اونا از یه طرف دخالت میکنن و شوهزمم ازشون حمایت میکنه. شوهرم خیلی لجباز و یه دندست ...

نمیدونم عزیزم من از زندگی شما خبر ندارم ولی دعا میکنم خدا یه راهی جلو پات بگذاره.شوهرت اونا رو بشناسه همه چی خیلی بهتر میشه

اگه چیزی دیگه ای هم مونده بگو    

اینایی که میان شعار میدن از ماست که بر ماست مشکل از شماست که خانواده شوهرو مثل خانواده خودتون‌نمیدونید و از این خزعبلات،  بیان‌دو‌روزه پیش مادرشوهر من بمونن اداهاشو ببینن حرفاشو بشنون ببینم بازم میتونن به چشم‌مادری بهش نگاه کنن؟؟؟؟ بعد بیان اینجا شعار های توخالی بدن

2731
درگیره پس با خودش . بعضیا کلا مخشون تاب داره

میگم روانیه اونوقت به من میگفت مشکل روانی داری...هدفش فقط خراب کردن منه پیش شوهرم...که شوهرم طرفم نیاد...ببین چجوری این میخواد جون بده فقط...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
یعنی از این قوم یه کدومشون نباید ناجور در میومدن؟؟؟  من که میگم از ماست که بر ماست

بله عزیزم چرا نشه .همونطوری که یه خانواده ای ممکنه همشون به یه نحوی ناجور باشن یه خانواده ای هم ممکنه اصلا اینطور نباشن.درواقع گیر خانواده ناجور نیفتادی خداروشکر

2738
نمیدونم عزیزم من از زندگی شما خبر ندارم ولی دعا میکنم خدا یه راهی جلو پات بگذاره.شوهرت اونا رو بشناس ...

ممنون عزیزم از دعای خوبت. دعا کن معجزه بشه شوهرم بفهمه تقصیر اوناست و من بی گناهم

فضولیش.دخالتش.تیکه انداختنش.متن چینی و شستشوهای مغزی که رو شوهرم انجام میده وقتی میبینتش.توقعش راجب کار کردن تو خونه ش بیشتر از یه مهمون

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌