2737
2734
عنوان

کیا بخاطر خیانت طلاق گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 3474 بازدید | 152 پست
اون زندگی فایده نداره طلاق بگیر بعدم خودتو قوی کن برو سرکار درآمد داشته باشی به پسرتم برس اما درخواس ...

منتظرم ببینم خودش میره اقدام کنه

حالا تا ۱۰روز وایمیستم

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹
کلید نداری؟ 

چرادارم

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم همون روزای اول گفت اگه بخوای برنامه قهر و طلاق برای ترسوندن من بریزی مطمئن باش تا آخرش میرم امکان نداره بعد از اینکه آبروریزی کردی باهات ادامه بدم، برای همینم یادم نمیاد برای قهر رفته باشم حتی تو شرایط حاد

2731
درست میگی اگه عذاب وجدان داشت کاش بمن نمگیفت توبه میکرد نخ اینکه بباد باجزبیات تعریف کنه که دختر بو ...

حالا ک وضع مالیت بده ، ببین قبول میکنه صوری کنار هم باشین ، که حداقل مراقب پسرت باشی.

من جات باشم ازش طلاق میگیرم و باهاش صحبت میکنم که صوری زیر یه سقف باشیم تا وقتی پسرت رو سر و سامون بدی بعدم دنبال یه شغل باش که نیاز به پول اون نداشته باشی.

چرا ولی چندبارم قهر رفته یودم خودم برگشتم هی باخانوادم دعوام میشد پسرمم هی یهونه وگریه که برگردیم ...

بنظرم برو خونت بگو اومدم لباس بردارم . دیگ نرو . بهش بگو اونی ک باید بره تویی ن من  بشین خونت . محل سگم نده   

2738
به خدا توکل کن. خودت برو سر کار ولی پیش این آشغال نمون

ممنون

خودم روحیم داغونه یه چشمم خونه یه چشمم اشک همش خدارو صدا میزنم زجه میزنم

امروزم میخوام برم پیش روانپزشک از خواهرم پول قرض گرفتم

چون یلحظه ام از یادم نمیره

اگه میتونی برگردی .برگرد وهمین که دوستمون گفت بش بگو مشکلی داری با ما خودت برو خدا از زنای خونه خراب ...

واقعا چطور دلش اومد 

یه دختر کم سن ۱۹ساله بیاد بگه دیگه میخوام مال تو شم و بیا....

2706