2726
عنوان

کیا بخاطر خیانت طلاق گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 3474 بازدید | 152 پست
والله اگه هم برگردی همسرت بازم خیانتاش رو تکرار میکنه چون ترسش ریخته . ای کاش اگه نمیخواستی طلاق بگی ...

اخه هی میگقتم باشه دیگه این بحثو تمومش کن دیگه ادامه نده هی گقت نمیتونم اونو ولش کنم که اون دیگه دختر نیس

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وضع مالیتون چطوره؟

داغون

وضع پدرومادرمم داغون

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹
2728
من حس ششم اینده بدی برای همسرتون میبینم

واقعا؟

استارتر برگردی هر روزت جهنمه بنظرم طلاق بگیر منت این هرزه اشغالو نکش این وقیح شده بازم تکرار میکنه 

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
اخه هی میگقتم باشه دیگه این بحثو تمومش کن دیگه ادامه نده هی گقت نمیتونم اونو ولش کنم که اون دیگه دخت ...

اها پس میخواسته ولش نکنه فکر کردم از کارش پشیمون بوده .. تر خدا چرا اینقدر خودت رو زجر میدی برای زندگی با همچین مرد لجنی .. به خدا توکل کن و زندگی ت رو با پسرت بساز از رزق و روزی نترس خدا خودش برات جور میکنه 

من حس ششم اینده بدی برای همسرتون میبینم

میشه یسوال بپرسم ببخشید توروخدا استاتر

من اسمم مریم حسین عشقم تهش ازدواجه عشق ابدی یاجدایی

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش
استارتر برگردی هر روزت جهنمه بنظرم طلاق بگیر منت این هرزه اشغالو نکش این وقیح شده بازم تکرار میکنه&n ...

درست میگی

اگه عذاب وجدان داشت کاش بمن نمگیفت توبه میکرد نخ اینکه بباد باجزبیات تعریف کنه که دختر بوده اما عاشقم شد گفت میخوام مال تو شم 

وای خدا این فکرا داره داعونم میکنه

استاتر کدوم شهری 

تهرانم

2706