2777
2789
من کاری ندارم ....عقاید خودمم به خورد کسی نمیدم ....خدا ما عقل داده تا درست رو از غلط تشخیص بدیم ... ...

عیسی به دین خود موسی به دین خود چیکار به کسی داری خببب؟

شما همون عرب هارو بپرستین و اسم بچهاشونو بزارین روی خودتون 

هویت و اصالت چند هزار ساله ایران هم کشک

کتاب خوندن یعنی خیره شدن به یه درخت مرده و توهم زدن🧠✨
عیسی به دین خود موسی به دین خود چیکار به کسی داری خببب؟ شما همون عرب هارو بپرستین و اسم بچهاشونو بز ...

🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐من حرفی ندارم ....بهتر بیشتر از این کشش ندیم 

لطفا برام یدونه آیه الکرسی بخونید کارای مهاجرت ام‌  اوکی بشه بتونم برم به‌سرزمین‌رویاهام و به آرزوهام برسم🥲🥲🥲 کسی خوند بگه منم به نیت اش بخونم🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عیسی به دین خود موسی به دین خود چیکار به کسی داری خببب؟ شما همون عرب هارو بپرستین و اسم بچهاشونو بز ...

اگه قراره موسی به دین خود عیسی به دین خود پس شمام عقایدت رو واسه خودت نگهدار

مخالف شدید حضور آقایون در سایت   

الان امضات رو دیدم متوجه شدم نباید ریپلای میکردم با کسی که کتاب خوندن رو زل زدن به یه درخت مرده و توهم زدن میدونه نباید وارد گفتگو شد !

مخالف شدید حضور آقایون در سایت   
فقط اومده پر بازدید بشه نه اسم میگه نه عکس میزاره بچه است هجده نیس فوقش شانزده باشه

عزیزم چرا زود قضاوت میکنی من هم عکس گذاشتم هم اسم گفتم این ک تو دیر اومدی مشکل من نی ک 

میتونی ی سر ب نظرات بزنی ببینی هم اسم و میبینی هم نظرات افرادی ک عکسم و دیدن

زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یڪ‌جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹 به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم کنکور ۴۰۲ شرکت میکنم انشاءلله که منم قسمت بشه روپوش سفید و تنم کنم🫂🥼🩺
اسم کراش علی اصغر ه؟

نه من همین جوری گفتم اسم کراش فک کنم بلاله ولی مطمعن نیستم

لطفا برام یدونه آیه الکرسی بخونید کارای مهاجرت ام‌  اوکی بشه بتونم برم به‌سرزمین‌رویاهام و به آرزوهام برسم🥲🥲🥲 کسی خوند بگه منم به نیت اش بخونم🙂
عزیزم لطفا اسم اصغر ومسخره نکن لطفا.....اسم پسر امام حسین هم علی اصغر هست باید به این اسم احترام گذا ...

خب علی اصغر خیلی با اصغر فرق داره

اصغر به تنهایی ینی کوچک

علی که میاد اولش به این اسم معنی میده

پسرای امام حسین علی اکبر علی اوسط علی اصغر بودن...

دیگه. نمیدونم اصغرو اکبر هم اسم مذهبی محسوب میشن یانه

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2801