2297

بچاا بی زحمت صفحه دوم‌میزارم عکس خودمو 

مورد عنایت قرارم‌ندین و اینکه اول ب این سوال پاسخ بدید چگونه کراش را ب شوهر تبدیل کنیممممم🤧🤧🤧

بچهااا اسمششش خیلی خورد تو ذوقممم فکر‌کنید از کلاس هشتم رو یکی کراشمم تازه فهمیدم اسمشش چیهه ک خیلییی تباهههه اسمششش 

زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یڪ‌جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹 به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم کنکور ۴۰۲ شرکت میکنم انشاءلله که منم قسمت بشه روپوش سفید و تنم کنم🫂🥼🩺

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
2050

کو

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

هنوز نگذاشتی

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

تزول 

تزول 

تزول ترررررر

🚫🚫 لایککککککک نکننن مسلمون 🚫🚫 منو واسه دعوااا ریپلای نکنیدددد منووو واسهههه دعوااا ریپلای نکنیدددددددد منوووو واسههههه دعوااااااااااا ریپلای نکنیددددددددددددددددددددد. من‌نظرمو میگم حوصله دعوا ندارم باهات شونصد بار ترکیدم خط ندارم لامصب پسسسسسسسس منووووو ریپلای نکنیدددددد .
2051