2737
2739
سلام آفتاب جان سلام ای وی اف از اینجا شروع می شود که دکتر با سونو داخلی روز اول و دیدن آزمایش هایت یک سری آمپول را برایت شروع می کند که 2 تای اول را در شکمت تزریق می کنند و بعد از 2 روز استراحت یک دوره 10 تایی آمپول دیگر شروع می شود که دردش کمتر است البته دردشان قابل تحمل است بعد از آن در این دوره 10 روزه هر 2 یا 3 روز یک بار سونو برایت انجام می دهند تا بتوانند رشد تخمک ها را کنترل کنند باید تخمک هایی به اندازه 18 داشته باشی بعد از سونو دکتر بهت می گوید که کی روز عملت است 2 روز قبل از عمل یک آمپول دیگر بهت تزریق می کنند تا تخمک ها آزاد بشوند . عمل تقریبا نیم ساعت طول می کشد و ساعت 3 یا 4 برمی گردی خانه و بعد از عمل یک کوچولو دل درد و کمر درد داری و یکم هم خونریزی داری که طبیعی است .روز عمل تخمک هایی که با اندازه مناسب هستند را برایت خارج می کنند و همان روز هم از شوهرت نمونه می گیرند . بعد می روید در مرحله انتظار که بین 2 تا 5 روز طول می کشد و به شما می کویند که چند تا نطفه تشکیل شده است . از این جا به بعدش را تجربه نکردم اما بعد باید بروی بیمارستان برای ترنسفر نینی ها از روز عمل هم باید آنتی بیوتیک و البته شیاف را شروع کنی ( 3 شیاف در هر روز ) بعد از ترانسفر هم 15 روز منتظر می مانی تا ببینی که جنین در رحم لانه گزینی کرده است یا نه که انشالله می کند و جواب مثبت می گیری . اما به طور کل درد غیر قابل تحملی در کل دوره نداری فقط باید استرس را از خودت دور کنی این هم یک لینک است که تمام سوالاتت را جواب می دهد http://www.banoo.net/thread-4821.html امیدوارم که موفق باشی عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
آفتاب عزیز من قراره ivf کنم ان شالله. دیروز از دکترم پرسیدم هزینش چقدر میشه گفت حدود پنج میلیون سه میلیون عملش و دو تا نسخه حدود 800-900 هزارتومنی ک یه قسمت از داروهاشو بیمه میده و هزینه عملشم چنانچه بیمه تکمیلی باشین میده ک ما بیمه طلایی داریم. ولی نمیدونم از این پنج میلیون رو چقدرشو بیمه میده. وقتی همسرم واریگوسلشو عمل کرد قبلش یه نامه از بیمش گرفت کل هزینشو اونا دادن. دیگه نمیدونم برای ivf چطوره
سلام آفتاب جان سلام ای وی اف از اینجا شروع می شود که دکتر با سونو داخلی روز اول و دیدن آزمایش هایت ی ...

سلام عزیزم ببخشید میشه بپرسم ؟ سوال؟ الان هستی؟ 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه..