2733
2734
عنوان

دیگه داره حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1800 بازدید | 89 پست
کلا بعضی از شوهرها همچنان با مادر و خواهر برادرشون بهشون خوش میگذره .  شوهر منم اینجوریه . یا ...

آخه این قبل عروسی همش با من بود 

بعد عروسی یه دفعه ای رفت سمت اونا 

علتشم احساس میکنم دون پاشیدن مادرشه هی میگه فلان ملکم واسه تو فلان زمینم رو میخوام بدم به تو 

کلا مادرشوهرم و خواهرشوهرم از اون آدم هایی نیستن جذاب باشن و ارتباط باهاشون جذاب ،اما خواهر میگه فلان چیز برای تو بعد مادره میگه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از چند روز قبل تر برنامه بریز ک نتونه رد کنه 

ببین میریم بیرون مثلا ۳ ساعت بعد که اومدیم خونه میگه خب من برم بیرون کار دارم 

کارش چیه ؟بردن خواهرزاده هاش دور دور ،این شده بابای اونا،

رفتن خونه ی خواهرش ،رفتن خونه ی مادرش و ... 

2731
پول اضافه میمونه مگه بریم سینما ... تازه بخوایمم بریم ننه ی گداش که مطلع شد میگه پول هات رو هدر نده ...

خب میره خونه مامانش چیکار میکنه حرف زدن که خوشش نمیاد میره میشینن سبزی و اویشن پاک میکنن؟ همسرت عجیبه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
عزیزم میدونم سخته من جای تونیستم شاید نتونم درکت کنم ولی صبر کن ایشالله به امید خدا همه اینا درست می ...

فایده نداره واسه شوهرم پول و زمین و املاک شیرین تره واسه همین همش به خانوادش خدمت میکنه 

به خدا دلم نمیخواد با خانوادش کات بکنه ولی من تازه عروس از اول عروسی تنها موندم و تنهاتر شدم واسه اینکه مدام درگوشش گفتن فلان ملک واسه تو ،تو پسر خوب مایی ،سیاست های زنانه ی من در مقابل جذابیت پول جوابگو نیست 

2738
میگه زوده  الان یه سال عروسی کردیم میگه بمونه ۴ سال دیگه

تو هم زرنگ باش همراهش برو آویشن و چای کوهی...

بعد اونها رو بسته بندی کن و به مغازه دارها بفروش...

هم از بودن باهاش لذت میبری هم اینکه واسه خودت درآمد زایی میکنی...

منم مثل تو بودم شوهرم علاقه خاصی به درخت کاری و کشاورزی داست منم سبد پیک‌نیک رو برداشتم و باهاش سر زمین رفتم و از روزهام لذت بردم

❤❤❤
نه اتفاقا کلی التماس ننش کرده تا براش زن بگیره تازه ۲۸ سالگی زن گرفت 

عزیزم شما بیا و حالا مثل خودش باش.‌نه‌که بی محلی کنی. فقط شما هم حرف نزن باهاش. از راه رسید یک سلام عزیزم‌خسته نباشید و برو سراغ کار خودت. خودتم ناراحت نشون نده. مشغول کن خودت و. لباس ها رو مرتب کن. مشغول تمیز کردن خونه باش. بعد یهو پاشو برو خونه مامانت بگو کاری نداری عزیزم .‌گفت کجا. با خنده بگو خونه مامانم.‌مامانم زنگ زده برم کارم داره😅😅

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
خب میره خونه مامانش چیکار میکنه حرف زدن که خوشش نمیاد میره میشینن سبزی و اویشن پاک میکنن؟ همسرت عجیب ...

نه خونه ی مامانش هم رفتنی سرش رو عین بز میکنه تو گوشی فقط میره اونجا که نگن نمیاد ،میره اونجا مال و اموال بکنن به نامش چون پسر خوبیه 

تو هم زرنگ باش همراهش برو آویشن و چای کوهی... بعد اونها رو بسته بندی کن و به مغازه دارها بفروش... ...

منم.صبحا میریم صبحونه.یا وقتایی که سرکاره خونه نمیاد ناهارمو میپزم میبندم میرم پیشش میخوریم.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2706