2733
2734
عنوان

دیگه داره حالم از شوهرم بهم میخوره

1800 بازدید | 89 پست

روزهای تعطیل اصلا خونه نمیمونه انگار خونه میخ داره همش یا خونه ی مامانشه یا خونه ی خواهرش یا مغازه ی دوستش یا یه جایی خودش رو مشغول کرده یا میگه کاری نداری من میرم بیرون از اول عروسیمون تا الان که ۱ سال گذشته اینجوریه 

به خدا نیاید بگید خونه براش جذابیت نداره ،بهترین غذاها رو میپزم به خودم میرسم خونه تمیزه همیشه اما فایده نداره ،خونه هم اصلا حرف زیاد نمیزنه همش یا تلویزیون یا گوشی ... 

توی یه جمعی بقیه حرف بزنن از مهمونی که اومدیم میگه وااای چقدر حرف زدن و فلان .... انتظار داره حتی شب نشینی ها همه خفه خون بگیرن 

مامانش بگه پاشو بیا بریم کوه آویشن بچینیم مثل اسب میره اما من بگم نون بخر واسه خونه جونش درمیاد تازه با کلی لحن طلبکارانه میگه میرم دیگه 

دیگه خسته شدم این زندگی به چه دردی میخوره آخه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
واااای   مثل اسب ،اویشن  خدانکشتت

خدا شاهده یه گونی رفتن با مامانش آویشن و چای کوهی چیدن انگار میخواد قحطی آویشن بیاد 

کل کوه رو اینا دررو کردن اه اه اعصابم خراب شد 

اونروز جمعه نقش زنگ زد بیا بریم کوه آویشن بچینیم من تا بخوام دست و صورتم رو بشورم دیدم حاظر شده میگه نمیای بریم کوه ،گفتم نه بابا آویشن داریم دیگه 

گفتم صبحونه نخوردی بیا باهم بخوریم گفت نمی‌خورم و رفت 

خدا شاهده یه گونی رفتن با مامانش آویشن و چای کوهی چیدن انگار میخواد قحطی آویشن بیاد  کل کوه رو ...

به نظرم برای تعطیلاتتون برنامه بچین 

حالا که اون خونه نمیمونه تو باهاش برو بیرون 

بزنید به دل کوه و طبیعت و گردش و تفریح 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم   
2706