2737
2739
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمکم از دست گربه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 122 پست
گربه چه آسیبی به بچت میزنه؟؟؟بچتون فردا نمیخواد وارد اجتماع بشه؟نمیخواد از خیابون تنها بیاد؟نمیخواد ...

حرف زدن راجبش خیلی قشنگ وراحته منم قبل بچه داشتن ومشکلات بچم واسه کسی نظر میدادم اینجوری 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچون مشکل لکنت داره

من نمیگم بچش مهم تر از حیوون نیست ها...من میگم الانم این مشکلو حل نکنه فردا واقعا آسیب میبینه...آدم که نمیتونه همه جا از بچش مراقبت کنه...الان باید مشکلو حل کنه..میخواید اینو از ۲۰ تا روانشناس بپرسید اگر کسی گفت باید بچه گربه نبینه حق با شماست 

بچون مشکل لکنت داره

آره ناشکری نشه ولی خسته شدم از بس تو مطب گفتار درمانی ومشاوره بودم، میگن حساس واحساساتیه تازمانی که بزرگتر نشده وکنترل کردن احساسات یاد نگرفته باید دور نگهش دارم از هیجانات

2731
عجیب نیست ..کی گفته اونا عادت میکنن ...سازگار میشن چیه یکم مطالعه کن لطفا

ینی فک میکنی این گربه ها فقط میتونن تو خونه این خانم زندگی کنن جایی دیگه دووم نمیارن🤣🤣🤣

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙
ميگما بدم به مرکز نگهداری حیوانات قبول میکنن به نظرتون؟ 

ببر مرکز نگه داری کامل توضیح بده مشکل چیه بنظرم بهتره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من نمیگم بچش مهم تر از حیوون نیست ها...من میگم الانم این مشکلو حل نکنه فردا واقعا آسیب میبینه...آدم ...

دارم سعی میکنم حل کنم دست رو دست نذاشتم اصلا عزیزم خودم نگران آینده بچم هستم ولی میگن سنش واسه درک کنترل احساسات کمی کمه ان‌شاءالله یکی دوسال دیگه بهتر میشه

من نمیگم بچش مهم تر از حیوون نیست ها...من میگم الانم این مشکلو حل نکنه فردا واقعا آسیب میبینه...آدم ...

گربه دیدن فرق میکنه با اینکه گربه بیاد وسط خونه زندگیت باعث آزارت بشه

منم بیرون گربه ببینم نمیترسم ولی بیاد تو خونم میترسم و بدم میاد

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙
2740
حرف زدن راجبش خیلی قشنگ وراحته منم قبل بچه داشتن ومشکلات بچم واسه کسی نظر میدادم اینجوری 😁

نه عزیز من ...من میدونم تو الان بچت از خودتم مهم تره...کی گفته راحته یعنی فک کردی منی که حیوون برام مهمه یه بچه نیست؟؟؟؟عزیز من ببین من صد تا دوست داشتم انقدر از گربه میترسیدن تو خیابون راه نمیتونستن برن ..سگ میدیدن میخکوب میشدن ..اذیت میشن خب...این مشکل راه حلش اینه فوبیای بچت درمان شه..وگرنه کل زندگیش از حیوون میترسه ...باور کن بهترین راه حل برای بچت اینه با کمک مشاور نترسه ...من ابدا نگفتم بچت مهم نیستا هیچوقت همچین حرفی نمیزنم ...توام یه مادری و قطعا نگرانی ..نگرانیتم کاملا به حق و قابل احترامه برای من

دیگه نمی‌ذارم ولی تو حیاط هم آسایشو ازم گرفتن بچه هام نمیتونه بره بازی کنن یه لباس میخوام پهن کنم جر ...

سم بکشیشون؟؟؟؟پدر من هواسش نبود یه گربه داشت غذا می خورد رفت سمتش گربه ترسید فرار رفت بکنه ماشین بهش زد مرد یه ماه بعدش خودم به بدترین شکل تصادف کردم داغون شدم از اون به بعد بالغ بره 50 تا گربه داریم غذا میدم نفرین گربه داغون میکنه 

نه عزیز من ...من میدونم تو الان بچت از خودتم مهم تره...کی گفته راحته یعنی فک کردی منی که حیوون برام ...

♥️ممنون گلم از درکت نمیترسه میدونی چی میشه هیجانات میره بالا گربه رو نازم میکنه ولی وقتی جوجه تو دهن گربه هه دید وحشت کرد یه لحظه

میگن برمیگردن که؟ چجوری بگیرمش م؟ 

نه خوب وقتی مسیر دور باشه که نمی تونن برگردن 

همسایه ما دقیقا همین کارو کرد بچشون حساسیت داشت گربه ها رو بردن یجای دور ولشون کردن دیگه نیومدن

غذا بزار تو جعبه به همون هوا میرن داخلش

گربه دیدن فرق میکنه با اینکه گربه بیاد وسط خونه زندگیت باعث آزارت بشه منم بیرون گربه ببینم نمیترسم ...

عزیز من چرا متوجه نمیشید...دوست گلم عزیز من...من نمیگم گربه بیاد تو خونت که...بعله خیلیا دوست ندارن محیط زندگیشونه...ولی خب باید درو پتجرتو ببندی ...توری بزنی ...نرده بزنی تا نیاد...ولی گربه ها وقتی جا به جا میشن خیلی اذیت میشن ...اینو میگم راه حل بهتر پیدا کنید ...همین عزیز من