2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمکم از دست گربه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 122 پست
اتفاقا میدونستم این جوابو میدید وجه مشترک دوتاشون اینه ک باعث آزار و اذیت میشن هر چیم باعث آزار بش ...

نه خیر مار باعث مرگ انسان میشه ..محیط زندگیش کلا توی خونه و شهر نیست ...گربه ها حیوانات اهلی هستن ...ببین اهلی و وحشی فرق داره...آزار و اذیتم فرق داره. ...مار آدمو میکشه گربه ضرر جانی نداره...من گفتم راه حل دیگه شرمنده به اما و اگر های شما نمیتونم جواب بدم...شمایی که ضرر یه مار رو با گربه یکی میبینید اصلا آدم منطقی نیستید قطعا...ما حق نداریم به سلیقه رفتار کنیم ...حیون هم حق زندگی داره حق نداریم چون عشقمون میکشه ببریم ولش کنیم تو برهوت...واقعا یعنی به جز خودتون یکمم به بقیه موجودات فکر کنید عالی میشه

نه خیر مار باعث مرگ انسان میشه ..محیط زندگیش کلا توی خونه و شهر نیست ...گربه ها حیوانات اهلی هستن .. ...

شما ک راه حلی ندارید فقط شعار میدی ولی من ب استارتر توصیه میکنم گربه ها رو بگیره بده ب شما خیلی خوب ازش نگهداری میکنید بزارید تو حیاط خونتون کیف کنید🤣🤣

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما ک راه حلی ندارید فقط شعار میدی ولی من ب استارتر توصیه میکنم گربه ها رو بگیره بده ب شما خیلی خوب ...

باشه عزیزم حق با توعه...راه حلمم گفتم ..توری بزنن..همین ..در ضمن من حیوون حمایتی هم دارم ...در توانم بود نگهم میداشتم ...چه ایرادی داره ..در هر حال امیدوارم موفق باشی