2737
2739
عنوان

کیا با بچه زیر ۷سال جداشدن؟زندگیتون چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 35 پست
من جرات ندارم تو چشای دخترم نگاه کنم سریع گریم میگیره.یاد خاطرات سه تاییمون میفتم قلبم میسوزه

بچه ها خیلی معصومن آدم جیگرش کباب میشه براشون خصوصا که خیلی بیشتر از سنشون میفهمن.و دردی که تو دل کوچیکشونه چقدر براشون سنگینه.این بچه طاقت دوری یک روز از باباشو نداشت.خدا میدونه چی میکشه الان.شاید با بزرگ شدنشون کمرنگ بشه ولی ضربه ای که بهشون میخوره برای همیشه تو وجودشون میمونه

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی عزیز دلم.من حاضرم جونمو بدم فقط دخترم پیشم باشه

گلم اگه راه بخشش داره شوهرت یا با مشاوره حل میشه حیفه زندگیت بخاطر اون بچه، یبار همین دختر داداشم با پسر خالش دعواش میشه اونم کوچیکه بعد به این دختر داداشم گفته بود برو ازینجا اینجا خونه شما نیست خونه مامانی منه، منظورم اینه خیلی سخته برای بچه 

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
اوایل زن داداشم نگه می‌داشت ،و خونه مادرش زندگی میکردن، ماهی یبار داداشم میآورد پیش خودش ، حالا که ز ...

دقیقا بچه فامیل ما هم قبل طلاق مشاور ازش پرسیده بود دوست داری با پدرت زندگی کنی یا با مادرت گفته میخوام سه تایی با هم زندگی کنیم.

.
2731
گلم اگه راه بخشش داره شوهرت یا با مشاوره حل میشه حیفه زندگیت بخاطر اون بچه، یبار همین دختر داداشم با ...

میدونم ولی شوهرم بااینکه مقصره حتی زنگم نمیزنه.من حاضرم اگه عذرخواهی کنه صرفا بخاطر دخترم ببخشم ولی اون میگه من نمیخوام زندگی کنم

خدالعنت کنه پدرخیانتکارشو ک الانم منو مقصر جلوه میده

اینا هم متاسفانه بخاطر خیانت جدا شدن.زندگی ده سالشونو تباه کردن.کاش مردا قدر زن و بچشونو میدونستن و اینقدر راحت این بلارو سر زندگیشون نمیاوردن

.
2738
میدونم ولی شوهرم بااینکه مقصره حتی زنگم نمیزنه.من حاضرم اگه عذرخواهی کنه صرفا بخاطر دخترم ببخشم ولی ...

ان شاء الله از خدا میخوام زنگ بزنه و معذرت خواهی کنه و سر به راه بشه🌹🌹🌹🌹🌹🌹

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
دقیقا بچه فامیل ما هم قبل طلاق مشاور ازش پرسیده بود دوست داری با پدرت زندگی کنی یا با مادرت گفته میخ ...

دختره من میاد منو بغل میکنه اشک تو چشاش جمع میشه میگه مامانی هیچوقت تنهات نمیذارم.ببین ی بچه ۴ساله مجبوره منو دلداری بده.خدا لعنتتتتت کنه پدرشو

بچه ها خیلی معصومن آدم جیگرش کباب میشه براشون خصوصا که خیلی بیشتر از سنشون میفهمن.و دردی که تو دل کو ...

یکیو می‌شناختم دخترش چهارسالش بود و با شوهرش هم مثلا عاشقانه آشنا شده بود ، عاشق یه مرد دیگه شد طلاق گرفت بچه رو هم تحویل باباش داد رفت با اون ازدواج کرد گفت من این بچه رو نمیخوام، بابای بچه هم کلا آسمان جول و بیکار 

الان دختر چهار ساله (اصطلاحش خوب نیست ولی) شوت میشه بین عمه ها و عموهاش!!!! 

خیلی براش دلم میسوزه خیلی ...

منم وقتی بچه‌م پنج سالش بود جدا شدم، الآن چهار سال میگذره و بچه‌م هنوز با خودمه. شوهر سابقمو که فراموش نکردم، هر چی باشه بخاطر بچه با هم در ارتباطیم، ولی صرفاً فقط پدر بچمه‌، همین. من بیشتر از اینکه دلم تنگ بشه یا ناراحت بشم، یاد بدی‌هاش میوفتادم و میگفتم همون بهتر که جدا شدیم. بعد از جداییم تونستم برم دنبال علاقه‌هایی که داشتم و همسرم مانع میشد... در حال حاضر که هم من راضی هستم، هم بچه‌م. اوایل بچه‌م دلش تنگ میشد، مخصوصاً شب‌ها، میپرسید بابا کِی برمیگرده، یادمه از خودش هم پرسیده بود. الآن من و پسرم با هم کِیف دنیا رو داریم بدون اینکه توی خونه تنش یا مشکل یا دعوایی داشته باشیم. 

دختره من میاد منو بغل میکنه اشک تو چشاش جمع میشه میگه مامانی هیچوقت تنهات نمیذارم.ببین ی بچه ۴ساله م ...

عزیزم الهی بگردم طفل معصوم خیلی سخته، ما که آدم بزرگیم برامون سخته این بچه های معصوم با سن کمشون چطور تحمل کنن.

.

بخاطر بچه ات چله ی زیارت عاشورا بردار .

هر روز بعد نماز صبح حتما بخون .ضمنن اون قسمتهایی که گفته تو زیارت عاشورا ۱۰۰ بار حتما ۱۰۰ تا بخون .

انشاالله  به خواست خدا پشیمون میشه برمیگرده‌.

فقط بخاطر بچه ات میگم .

اگه نداشتی نمیگفتم.

منم دعا کن.

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  
یکیو می‌شناختم دخترش چهارسالش بود و با شوهرش هم مثلا عاشقانه آشنا شده بود ، عاشق یه مرد دیگه شد طلاق ...

آینده ی این بچه ها چی میشه خدا میدونه. پدر و مادر بالاخره ازدواج میکنن ولی این وسط یه بچه ی بیگناه زندگیش تباه میشه.

.
2706