2733
2734
عنوان

کیا با بچه زیر ۷سال جداشدن؟زندگیتون چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 35 پست
آینده ی این بچه ها چی میشه خدا میدونه. پدر و مادر بالاخره ازدواج میکنن ولی این وسط یه بچه ی بیگناه ز ...

چی میخواد بشه؟ از مادر و پدر و خانواده متنفررمیشه و کانون گرررم خانواده چیزی بیشتر از مسخرگی بنظرش نمیاد که البته بنظر من حق هم داره ، وقتی پدرش غیرت کار کردن نداره، مادر هم گفته نمیخوامت و رفته دنبال عشق و عاشقیش، چون اون مردی که میخواستش گفته بود یا من یا بچه ت

خب چ گلی ب سرم بزنم شوهرم خودش خیانت کرده خودشم میگه طلاق

دروغ چرا من کلاس چهارم بودم مامان بابام میخواستن از هم جدا شدن نابود شدم مامانم برگشت دقیقا مشکل ما هم مثل شما بود ولی نمیشد من داشتم نابود میشدم به خاطر همین دلم واسه بچت ریش شد بخدا 

وات د فاز      اقا زندگی رو همونجور راحت بگیر که اون به تو سخت میگره انقدر بخند بگن دیوونه ای  کلا مثل اینه باش صاف باش باهمهههه هرکی هم باهات مشکل داره مشکل خودشه😜 تو که باهاش مشکل نداری؟؟؟ بخور بپوش بگرد بخواب کلا کوالا باش اون ته مها یه خورده تلاش کن فینیش چیز هایی که گفتم یادت نررررررههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دروغ چرا من کلاس چهارم بودم مامان بابام میخواستن از هم جدا شدن نابود شدم مامانم برگشت دقیقا مشکل ما ...

ممن که یه کلاس از دست شیطونی هام اسی بودن ساعت ها میشستم بچه هارو نگاه میکردم به فکر این که اون ها مامان باباشون از هم جدا نشده خیلی دوران سختی بود ولی خب خدا رو شکر مشکل ما خل شد تو همون دوران پدربزرگم هم فوت کرد

برای منم خیلی سخت بود چون خیلی باهم صمیمی بودیم و همیشه اون حلال مشکلاتمون بود

وات د فاز      اقا زندگی رو همونجور راحت بگیر که اون به تو سخت میگره انقدر بخند بگن دیوونه ای  کلا مثل اینه باش صاف باش باهمهههه هرکی هم باهات مشکل داره مشکل خودشه😜 تو که باهاش مشکل نداری؟؟؟ بخور بپوش بگرد بخواب کلا کوالا باش اون ته مها یه خورده تلاش کن فینیش چیز هایی که گفتم یادت نررررررههههه

ببین زمانی که داشتین ازدواج میکردین تصمیم دوتایی گرفتین ولی الان باید سه تایی تصمیم بگیرین

2728
ببین زمانی که داشتین ازدواج میکردین تصمیم دوتایی گرفتین ولی الان باید سه تایی تصمیم بگیرین

ترووووخدا واسم دعا کن.منم راضی ب جدایی نیستم.دلم زندگیمو میخواد.دلم سه تاییامونو میخواد.لعنت ب شوهرم

ترووووخدا واسم دعا کن.منم راضی ب جدایی نیستم.دلم زندگیمو میخواد.دلم سه تاییامونو میخواد.لعنت ب شوهرم

انشالهه 

واست صلوات نذر میکنم کارت درست شد بگو