2733
2734
پشیمون نیستی؟معلمی خیلی خوبه تایمش

منم بین معلمی و پرستاری ذخیره ی آزاد مونده بودم. یکماه باید صبر می کردم تا جوابش بیاد ببینم پرستاریو قطعی قبول شدم یا نه🥲 از طرفی از معلمی هم خوشم نمیومد در حدی که حالت تهوع و سرگیجه می گرفتم حتی از فکر کردن به این که مجبور بشم برم رشته ای که دوست ندارم. با این که احتمال قبولی پرستاریم کم بود نرفتم معلمی رفتم پرستاری😂

الانم دانشگاه تشریف دارم😁✋

خانوادم هی استرس میدادن بیچاره! قبول نشی پرستاری معلمیو هم که نرفتی مصاحبه می خوای چیکار کنی 😐🤦‍♀️🥲

با کلی استرس انتخابمو کردم. گفتم فوقش یه سال دیگه هم پشت کنکور می مونم🥲🥲🥲💔

من هنو تصمیم مهم زندگیم نگرفتم  زمانش رسیده باید تصمیم بگیرم عقل و دلم ی چی میگه اطرافیانم نصف ...

ای بابا☹اطرافیان گاهی حرف الکیم میزنن

ولی خودت همه جوانب بسنج

حتی اگه انجام ندادی دلیل موجهی داشته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم بین معلمی و پرستاری ذخیره ی آزاد مونده بودم. یکماه باید صبر می کردم تا جوابش بیاد ببینم پرستاریو ...

من معلمی دوس دارم

پرستاریم خوبه ولی تایمش شیفتی هست و برای خانوما یکم سخته

من دارم همه سعیمو میکنم شغلی داشته باشم تا بازنشستگی ازش بهره ببرم

انشالله موفق بشی

من فعلا کلاه خودمو گذاشتم هنوز نرفتم میدون جنگ😑

گاهی کم میارم ...اما خودمو جمعو جور میکنم ..بخودم میگم جایی ک الان هستیو با هزاررررر بدبختی وشکست بهش  رسیدی..محکم باش..توام محکم باش دختر گل ایشالا ک ب حقت درزندگی برسی💕

سعی میکنم ظاهرم نشون دهنده این باشه ک( همه چی آرومه من چقدر خوشبختم)  من ک ب جایی نرسیدم!اما اینجوری خیلیارو میسوزونم....
ای بابا☹اطرافیان گاهی حرف الکیم میزنن ولی خودت همه جوانب بسنج حتی اگه انجام ندادی دلیل موجهی داشته ...

میدونی میدونم ک اگر ب پیشنهاد اطرافیان عمل کنم و اون چیزی نشه ک میخوام حسرت میخورم ک چرا کار خودم نکردم

نظری ک اطرافیان دارن ۵۰ ۵۰ اس نتیجش

اما نظری ک تودم دارم ۸۰ درصد هست حداقل 

2738
کاش یکم دربارش بگی مربوط به چی هست

ببین من تو بهداش موقتا کار میکنم درصورتی ک نیرو بیمارستان هستم و ب زودی باید از بهداشت برم،سمتم دوس ندارم مدرکم با سمتم اصلا جور در نمیاد 

تو بهداشت ساعت کاری کمتر هستش استراحت بیشتر اما جا پیشرفت نداره حداقلش اینکه ممکنه تا ۷ی۸ سال تو همین سمت بمونم و احتمال ارتقا شغلی۳۰تا۵۰ درصده محیط بهداشت کوچیکتره سخت میشه جابجایی شغلی داش 

اما بیمارستان بعد ۷ی۸سال حتما ارتقا شغلی دارم و اینکه بیمارستان کارش خیلی سخت تره استراحتی ندارم 

نمیشه فکر نکرد ولی من بیشتر وقتا حال رو فدای اینده کردم

قبولدارم ولی کافیست 1بارآدم بخودش قولبده دگ گول هیچی رونخوره .بی اعتمادی عشقه

چون همچی دروغه و هیچی درستشدنی نیس اگ درستشدنی بودتاالان ایقدخرابی بوجودنمیومدتودنیاوآدماش و .........

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
ببین من تو بهداش موقتا کار میکنم درصورتی ک نیرو بیمارستان هستم و ب زودی باید از بهداشت برم،سمتم دوس ...

عزیزم خوب فکراتو بکن به ایندم فکرکن ازدواجت اینا

یه مدت دست نگهدار تصمیم بگیر اگه میخوای دائمی کنی شغلتو ینی بخاطر شوهر بچه درنیای

قبولدارم ولی کافیست 1بارآدم بخودش قولبده دگ گول هیچی رونخوره .بی اعتمادی عشقه چون همچی دروغه و هیچی ...

ببینید هرکسی دیدگاهی داره من خیلی دچار خود کم بینی هستم و همین‌باعث میشه مدام‌توفکر تغییر و پیشرفت باشم و این خیلی بمن لطمع میزنه

بیخیال یه مدت بودم دیدم همچی داره خراب میشه

من معلمی دوس دارم پرستاریم خوبه ولی تایمش شیفتی هست و برای خانوما یکم سخته من دارم همه سعیمو میکنم ...

مرسی گلم. 

ما هم به خاطر شیفت و اینا اخمامون تو هم بود. تا اینکه استادمون گفت برای شیفت شب 14 ساعت رو تو حکم 19 ساعت حساب می کنن و حقوقو تصاعدی می بره بالا و کار شیفت شب آسون تره و بعضی خانوما که دوس دارن چند شبی از فضای خونه دور باشنو یه نفسی بکشن شیفت شب برمیدارن😳😂

گفت بعضیا انقده خوششون میاد شیفت شب نذاشتن برا بقیه تند تند برمیدارن🤦‍♀️😂 بعد این که تمام شب رو بیدار نیستن بستگی به تعداد پرستار شب تو اون بخش داره. با هم تقسیم می کنن بخشی از شبو به نوبت می خوابن. 

خلاصه آسونی کار و حقوق بالا برا شیفت شب باعث شد نظرمون یکم عوض بشه. 

خودم خیلی دوس دارم امتحانش کنم😂😂😂

یه نکته ی دیگه این که اسنادمون گفت فکر نکنین حالا چون سیزده به در یا روز اول عید پیش خانوادتون نباشین ینی خوش نمیگذره! گفت ما اینجا بساطی درست می کنیم بیا و ببین!  😂🧡

کنا همکارا خوش می گذره. 😀 انگار سال نو رو  در کنار دوستات شروع کنی

خلاصه کلی دلگرممون کرد😊💚

مرسی گلم.  ما هم به خاطر شیفت و اینا اخمامون تو هم بود. تا اینکه استادمون گفت برای شیفت شب 14 ...

اره عزیزم من یادمه بیمارستان رفتم اگه برای متخصص بخوای پرستار باشی مثلا زنان

مگه نصفه شب چندتا مریض بدحال میاد نهایتا دوسه تا اونم نتونی تشخیص بدی بستری میکنی صبح بیان

بعد دیدم اومدن تو اتاق بستری پرستارا خوابیدن البته تواتاق دکتربودن ولی پرستار یا ازاینا که رزیدنت هستن یا دانشجو

بنظر من اگه مجردی مشغله خاصی نداری شیفت شب بردار که روزاهم به کارات برسی ساعتای طلایی حبس نشی بیمارستان

باید حساااابی روش فکرکنی

مثلا یکی کارو درکنار روزمرگی بخواد درامدش حفظ بشه

یکی مثلا میخواد درامد داشته باشه دیگه ساعت کاری سختی کارمهم نیس

اگه خیلی خانوادگی برنامه اینا دارین مناسبتی خب کار سبک بردار

وگرنه اگه میخواین خونه بشینین درو دیوار نگاه کنین خب سعی کن از اون ساعتا پول دربیاری

انشالله هرچی به صلاحته پیش بیاد ولی همه جوانب بسنج اگه درشرف ازدواجی دوست پسر داری اینا غیرمستقیم مطرح کن ببین موافقن‌مخالفن که خودتم درست تصمیم بگیری❤❤❤