2726
منم نمیتونم شرایطی که داشتم باز کنم... برای من هم خیلی مانع سر راهم بود... با خیلیا جنگیدم تا تونستم ...

ببین من درگیری ذهنیم زیاده تو خانواده

حالا مال شمارو نمیدونم

من یه قدم برداشتم تواین مسیر

واقعا هم سختیای خودشو داره

همین اتفاقات باعث میشه تمرکز نکنم تو کارام

یه راهیو باید برم تا برسم به اون شاه راهه

میشه دربارش باهات خصوصی حرف بزنم

میخوام ببینم بنظرت دارم اشتباه میکنم‌یا درست میرم

تاپیک بزنم شناسایی میشم😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارکنم وبخورم بخابم تمام😐👌وبه هیشکس جزخودم فک نکنم 

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
2728
هنوز هم دیر نیست. نمیدونم الآن چند سالته... حتی اگر سی یا چهل ساله باشی، ادامه تحصیل بدی، ده سال دیگ ...

ممنونم از دلگرمیت 

همیشه ملکه ذهنم هست 

ولی دیگه شرایطش رو ندارم 

بچم پنج سالشه 

از شهر دوریم  راحت تر بگم  نقطه صفر مرزی 

دیگه نمیشه 

همسرم نمیتونه کمکم کنه  بچه رو نگه داره 

چون بنده خدا خودش درگیره همیشه 

الان شش ماهه رفته ماموریت 

قراره ۲۰خرداد بیاد یک هفته پیشمون 

اگه بدونه دلم میخواد وشرایطش رو نتونه برام مهیا کنه غصه میخوره 

بخاطر همون هیچ وقت دلم نخواسته بفهمه 

توکل برخدا 

خودم کوتاهی کردم 

مجرد بودم تلاش نکردم  الان پشیمونی سودی نداره 

الان طوری زندگی میکنم که بعدا پشیمون نشم 

هرطور خودت میدونی عزیزم چون معمولا معلمی صبح تا ۱۲ونیم یک بود بعد این ساعتا بچها مدرسن میشد واس خ ...

دیگه اعصابم ضعیف میشد و اعصاب خوردیش میموند برای بچه هام،اخه بچه هام پشت سر هم با فاصله سنی کم هستن

اول خدا           اخر خدا

حوصله داری ب اینده فک کنی،آینده ای ک تهش پوچه و هروزش تکراری و هزار دردوگرونی وبدبختی 

خودموزدم ب دیوانگی وراحتی تا اصلاتوفکرهیچی نرم 😐

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
ممنونم از دلگرمیت  همیشه ملکه ذهنم هست  ولی دیگه شرایطش رو ندارم  بچم پنج سالشه&nb ...

پیام نور این رشته رو نداره؟ اینطوری میتونی توی خونه درس بخونی. این دوران کرونا همه‌ی آموزش‌ها آنلاین بودن، کاش از فرصت استفاده میکردی. 

بازم ناامید نشو... دنبال راهی باش که بتونی توی خونه درس بخونی. از یکی دو سال دیگه بچه‌ی خودت هم میره مدرسه و توی اون تایمی که مدرسه‌س میتونی به درس‌های خودت برسی. 

پیام نور این رشته رو نداره؟ اینطوری میتونی توی خونه درس بخونی. این دوران کرونا همه‌ی آموزش‌ها آنلاین ...

ممنونم بهش فکر میکنم  جدی 

حتما راهی هست  امیدی هست 

که خدا شما رو سر راه من گذاشته تشویقم کنید 

ممنونم حاجت رواشی همیشه

2706