2737
2739
درست عزیزم ولی شرایط من با شما خیلی فرق میکنه 

بازم ببخشید من قصد جسارت یاناراحت کردن شمارو نداشتم فقط نظرمو گفتم .. نظرشماهم مجترمه... حلالم کنید امیدوارم همیشه بادل خوش وعشق زندگی کنید💕🌹

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ادم از این  حرصش میگیره ک بخاطر ی خانوم غریبه با ادم دعوا میکنن😔

بخداالان۳روزه گوشم خوب نشده سرم سنگینه.میترسم جرات رفتن به سی تس اسکن دادن ندارن.فقط تصمیم‌گرفتم دیگه کادیش نداشته باشم

چرااین حرفو زدی عزیزم مگه رفتارش بااون راننده خانم چطور بود؟

اگه اون سرعتش کم‌نیکرد اینم سرعتش کم‌میکرد واسش جا باز میکرد بیاد کنارش وایسه.وقتی اون میفتاد جلو این گازمیداد بره جلو قشنگ کنارش وایسه.میخاست نزدیکش شه شیشه شو میکشیدپایین.مشخص بود ...وقتی رسیدیم خونه دادزدم یقه اش گرفتم گفتم بگو چرااونطور رانندگی‌میکردی یهو سیله محکم زد گفت بدم میاد اونطور حرف بزنی.شاید تقصیرمن بوده.بایدمیگفتم اقای فلانی باعرض پوزش من حساس شدم شاید میشه لطفا بفرنایید چرابااون خانم ج ماشین بازی‌میکردین شرمنده میپرسما.حیف نتونستم خودم کنترل کنم.ولی دیگ اینقدبی ارزش شده برام هرصحنه ای ببینم برام مهم نیست دیگه.....

2742
2738
گلم به حرفات فکرکردم آخه من مال شوهرموبابت مهریه توقیف کردم میرم سرزندگی میگم هم زندگیمومیخام هم مهر ...

فکر خوبیه.

اینجوری عرصه به شوهرت تنگ میشه، باید خرج دوتا خانواده بده، دوتا خونه اجاره کنه و...

با این وضعیت گرانی، شک نکن کم میاره.

عزیزم فعلا فکر کردن به طلاق عاقلانه نیست.

اینجوری میتونی انتقام بگیری.

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
منم گفتم خونه به اسمم کن قبول نکرده

پس وقتی چیزی نمیده اگه میتونی کنار بیای و باهاش بمونی و این قضیه رو قبول کنی که هیچ

وگرنه خودتو  هر روز عذاب نده  پروندشو برا خودت ببند 

اگه خودش خونه به نامشه برو مهریه رو کامل بگیر 

مهریه نفقه هرچی میتونی بگیر و کوتاه نیا

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2706