2703
2553

شما هر کاری میخوای بکن .فقط بچت. و تحویل ی مرد هوس باز و بی مسيولیت نده .فکرشو کن صبح تاشب با اون مرد خیانتکار ک هزار تا انحراف اخلاقی داره و اون خانم هرزه تو ی خونه باشه بچه اسیب میبینه...اما اگه پیش خودت باشه گشنگی هم ک بکشه دلسوز تر از تو واسش تو دنیا نیست ..اینهمه با وجود خیانت شوهرت میگی هنوز دوسش داری ولی راحت میگی بچمو نمیخوام اون اقا هم ک گفته بچمو نمیخوام پس این وسط تنها کسی ک آسیب میبینه پسر طفل معصومته ...نگهش دار از ۱۵سالگیوارد باز کارش کن تا مستقل شه کلی هم ب خودت کمک میکنه من داییم ۳تا پسر داره پسر بزرگش با اینکه بیست سالشه از لحاظ مالی کاملا مستقله...ی کم فکر کن ب اینده بچه ات وبه روح و روانش.اینقد نسبت بهش بی عاطفه نباشه  

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
شما هر کاری میخوای بکن .فقط بچت. و تحویل ی مرد هوس باز و بی مسيولیت نده .فکرشو کن صبح تاشب با اون مر ...

میدونی چرامیخام اون زن هرزه راحت نباشه یاورم انگاربااین جوری خودموخنک میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما هر کاری میخوای بکن .فقط بچت. و تحویل ی مرد هوس باز و بی مسيولیت نده .فکرشو کن صبح تاشب با اون مر ...

چکارکنم منم بریدم واقعامخم کشش این شوهرم بااون زن توخونه تنهاباشه یابچه یکی دگه روبزرگ کنه ندارم اون زنه هرزه ازشوهرش اولش دوتا بچه داره این که بخادبچه خودشوبزرگ نکنه سختمه

اره دیگه شوهر رو راحت آزاد بزار ه  بره پی خوشیش. خب بنظرت اسی بچه رو بزرگ کنه شوهر برا خودش راح ...

اماشوهرمن هرغلطی دوست داره میگنه حرف کسی هم براش مهم نيست چی بگم

2456