2737
2734
عنوان

تاپیک تعطیل شد ولی من حرفم همونه

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 42 پست

اینکه زن رو با گربه مقایسه میکنید و میگید میو میو میکنه برای مرد و کاملا یکطرفه میگید آغازگر رابطه زن ها هستن از نظر خودتون درسته؟

پس مردها رو از دم با یک چوب زدید که بی اراده هستن و جلوی زن ها کم میارن؟

هیچ رابطه ای یکطرفه نیست هردوطرف مقصر هستن مردی هم که با وجود همسرش زن دیگه ای رو وارد رابطه میکنه تعهد نداره و بی اخلاق هستش 

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط دختر نباید خودشو سنگین بگیره  هر انسانی باید اینجوری باشه مرد و زن نداره با این حرفا فقط ...

من حرفم اینه وقتی ما سنگین باشیم وقتی ی آقا متاهل میاد و از ما درخواستی داره باید خیلی سریع و قاطعانه رد کنیم من خیلی از اطرافیان شنیدم یارو 20سال عاشق زنش بوده یه دفعه ی زن بی خانواده اومده از راه به درش کرده درسته اخه

خدایا میشه بیام تاپیک مثبت ‌شدن ازمایشمو بزنم 😔خسته ‌شدم بعد 3بار انتقال منفی این دفعه مثبت شه 🙏🤲
منم معتقدم ک ما زنه و دخترها خیلی با ارزشیم خودمونو راحت وساده ب دست هر بنی بشری ندیم 

آفرین 👏👏👏👏

خدایا میشه بیام تاپیک مثبت ‌شدن ازمایشمو بزنم 😔خسته ‌شدم بعد 3بار انتقال منفی این دفعه مثبت شه 🙏🤲
2731
اینکه زن رو با گربه مقایسه میکنید و میگید میو میو میکنه برای مرد و کاملا یکطرفه میگید آغازگر رابطه ز ...

این ی مثال قدیمیه ی ظرب المثله منظورمون نبود زن گربه هست 

آخه تاپیک میزنین مستقیما به همه توهین میکنین خب مشخص کنین دقیق منظورتون چیه اومدی نوشتی تا دختر چراغ ...

واقعا این موضوع دختر و پسر نداره نمیدونم چرا میریزن رو خانوما و همجنس خودشونو فقط محکوم میکنن بجای اینکه یقه شوهرشونو بگیرن

هر که او بیدارتر، پر دردتر  /  هرکه او آگاهتر تر رخ زردتر
من حرفم اینه وقتی ما سنگین باشیم وقتی ی آقا متاهل میاد و از ما درخواستی داره باید خیلی سریع و قاطعان ...

اگه ۲۰ سال عاشق بود کسی نمیتونست از راه بدرش کنه

این حرفارو نزنین خواهشا

هزاران نفر هستن شرایط زندگی بدی دارن اعتماد بنفس ندارن اصلا مشکل دارن ما ک نمیتونیم جلوشون رو بگیریم

پس آقا هم باید خودش سنگین باشه و برای خودش حداقل ارزش قائل باشه

همه چی رو گردن زنا نندازین

2740
این ی مثال قدیمیه ی ظرب المثله منظورمون نبود زن گربه هست 

بله میدونم ولی نباید این مثال تو این مورد به کار بره چون مفهوم قشنگی نداره هردوطرف باید حدود رو نگه دارن مردی هم که با وجود داشتن زن دیگری رو وارد زندگیش میکنه انسان درستی نیست 

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم

من ی همکلاسی داشتم از پنجم ابتدایی با دوست داداشش بود و رابطه هم داشتن و اون مرد متاهل بود ادامه 👇

واقعا این موضوع دختر و پسر نداره نمیدونم چرا میریزن رو خانوما و همجنس خودشونو فقط محکوم میکنن بجای ا ...

آخه اونم ی بخش از خانوما نه همههه ضمن اینکه خودم ی زخم خیانت خورده از همین دسته خانومام اما دلیل بر مقصری همه نیس 

خدا همیشه هست:) حد نگه دار باهمه لیاقت و دوست و دشمن به همینه:) تو قوی ترین نسخه خوودتی؛)
من ی همکلاسی داشتم از پنجم ابتدایی با دوست داداشش بود و رابطه هم داشتن و اون مرد متاهل بود ادامه 👇

ما همش نصیحت میکردیم گوشش بدهکار نبود تا اینکه خانمش باردار شد و دوستم به اصرار خانواده کلاس سوم ازدواج کرد ولی بازم رابطه رو با اون آقا داشت

2706