2703
2553
عنوان

تاپیک تعطیل شد ولی من حرفم همونه

417 بازدید | 42 پست

دختر باید خودشو سنگین بگیره و متانت و خانمی داشته باشه وبرای همجنس خودش ارزش قائل باشه👌

خدایا میشه بیام تاپیک مثبت ‌شدن ازمایشمو بزنم 😔خسته ‌شدم بعد 3بار انتقال منفی این دفعه مثبت شه 🙏🤲

باشه تو خوب سیب اپلم تو گاز زدی

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

کدام تاپیک

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
باشه تو خوب سیب اپلم تو گاز زدی

نه من خوب نیستم من بد همه ولی وقتی تاپیک خیانت میبینم اذیت میشم خودمونو بزاریم جای اون طرف خیلی سخته واقعا🥺🥺

خدایا میشه بیام تاپیک مثبت ‌شدن ازمایشمو بزنم 😔خسته ‌شدم بعد 3بار انتقال منفی این دفعه مثبت شه 🙏🤲

حرفت که درسته، باید دید برای چه موضوعی چنین نظری دادی🙄

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
حرفت که درسته، باید دید برای چه موضوعی چنین نظری دادی🙄

موضوع درمورد دوست داشتن نیست مگه عاشقی گناه نه ولی درستش نه خونه خراب کن کسی باشیم

آخه تاپیک میزنین مستقیما به همه توهین میکنین خب مشخص کنین دقیق منظورتون چیه اومدی نوشتی تا دختر چراغ سبز نده پسر مزاحم نمیشه همچین مضمونی داشت عزیزم بعضیا دذات خرابه چ دختر چ پسر

خدا همیشه هست:) حد نگه دار باهمه لیاقت و دوست و دشمن به همینه:) تو قوی ترین نسخه خوودتی؛)

در جریان اون تاپیک نیستم ولی دختر باید خودش سبک زندگیشو انتخاب کنه و نه فقط برای همجنس خودش که برای همه ارزش قائل بشه

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
2706