2737
2739
عنوان

اصلاح سبك و ذخيره تخمدان

3756 بازدید | 17 پست

سلام خانوما

كسي اينجا تجربه اصلاح سبك با فلوراتاجيك رو داره؟ من ذخيره م ٠/٧٨ و ٣٤سالمه، مركز مامم ك صاف توو چشمام نگاه كرد گفت اهدايي بدون اينكه يك بار سونوگرافي بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی تعداد فولیکول؟؟؟؟ 

هرنوزاد دختر با تعداد مشخصی فولیکول در تخمدان ها به دنیا می آید و بعد از بلوغ در هر سیکل قاعدگی، تعدادی از این فولیکول ها به شکل تخمک از تخمدان ها آزاد می شود.

با گذشت زمان خانم ها فولیکول های بیشتری از دست می دهند، بنابراین با افزایش سن ذخایر تخمدان کاهش می یابد تا زمان یائسگی که تخمدان ها دیگر فولیکولی ندارند.

هدف از بررسی ذخیره تخمدان، مشاهده تعداد فولیکول های موجود در تخمدان است که ارتباط مستقیم با باروری دارد. . کاهش ذخیره تخمدان می تواند یکی از علل های ناباروری باشد.

عزیزم من با ۱/ طبیعی باردار شدم دکتر منم بهم گفته بود باردار نمیشی البته من قصد بارداری هم نداشتم دنبال هیچ درمانی نرفتم ولی چون خیالم راحت بود دیگه روش جلوگیریمون طبیعی بود و زیاد سخت نمی‌گرفتم...

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
یه چیزی واسه خودش گفته من ۰۶ هست ذخیرم دارم دارومیگیرم پی آرپی تخمک وبعدشم برم سیکل میکرو این دوراه ...

شما ابن سينا رفتين ؟ من نميدونم چرا دكتر منتظري مام انقد سريع و صريح بهم گفت بايد اهدايي بگيري

2738
ارامش داشتن كه خيلي مهمه ، اينكه هرماه منتظر نباشي…

دقیقا...من شاید دو سال بود دیگه پریودیم در حد لک بینی بود..سه بار پشت هم موعد پریودیم شمال بودم حالا نمی‌دونم تغییر آب و هوا بود تاثیر سفر بود آرامش بود تو اون سه ماه پریودی نرمال داشتم بعدم که باردار شدم...

کلا دارم میگم اصلا ناامید نباش با ذخیره کم هم میشه باردار شد

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 

قرصQ10وقرص دهاوقرص اووبوست برای کیفیت تخمک هست یه روش دیگه برای بارداری باذخیره پایین پی آر پی تخمک بعدم بری سیکل میکروحتما دکتررفتی بهش بگوکدوم روشروع کنی یه سرچم کنی خودت خیلی راحت میتونی تصمیم بگیری کدوم وشروع کنی

2706