2733
2734
عنوان

من تو خورشت هام ۱۵تیکه گوشت می‌ریزم بعد...

| مشاهده متن کامل بحث + 70181 بازدید | 271 پست
گوشت قیمه کوچک تر از قرمه باید باشه مثلا قیمه چهار پنج تیکه تو هر بشقاب ولی قرمه دو سه تیکه تو هر بش ...

مگه گوشتهای قرمه و قیمه با هم فرق داره؟ 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا ما ٥نفريم با دوتا تيكه گوشت خورشت درست ميكنم اون دوتا هم ميزاريم تو بشقاب برادرم كه اون بخوره د ...

کم نیست؟ دو تیکه ویتامینی میده به غذا؟

من هر چیز قدیمیو دوست دارم. این کاربریمو هم دوست دارم،چون قدیمیه،پس باهام بحث نکنید که بترکه.. با تشکر  
2740
بله قیمه ریزتر خرد میکنن برای قرمه درشت تر 

من گوشت‌هام برا دوتاش فرقی نداره 

اندازه گردو یا بزرگتر خرد میکنم

نمیدونستم 

مرسی که توضیح دادی.❤️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
اندازه هرتیکه؟؟

نمیپونم اندازه دقیقشو چطور بگم ولی متوسطه...  نه بزرگ نه کوچیک...  تقریبا 250 گرم میشه 20 تاش

من هر چیز قدیمیو دوست دارم. این کاربریمو هم دوست دارم،چون قدیمیه،پس باهام بحث نکنید که بترکه.. با تشکر  

ما دونفریم با توجه به اینکه من اصلا گوشت نمیخورم و همسرم گربه ی خونه است واسش ۸ تا تیکه گوشت (از قوطی کبریت کوچکتر) میندازم 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2706