2733
2739
عنوان

من تو خورشت هام ۱۵تیکه گوشت می‌ریزم بعد...

| مشاهده متن کامل بحث + 70181 بازدید | 271 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما دیگه کم میریزی نفری ۱ دونه؟ اون یکی ک اضافه میاد رو کی میخوره

اینقد با هم جنگ میکنیم سر اون تیکه که خلاصه یکی پیروز بشه 

اون تیکه سهم پیروز جنگه😁😁😁

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2728

منم اوایل زیاد میریختم بچم کوچولوئه نهایت ۲تا دونه بخوره شوهرمم ۲.۳تا منم همینطور؛ بعد غذا که اضافه بیاد اصلا نمیتونم بخورم میریختم دور عذاب وجدن میگرفتم الان کمتر میریزم، آره خوشمزه میشه ولی آب زیاد نریز

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
2740

حالا ما ٥نفريم با دوتا تيكه گوشت خورشت درست ميكنم اون دوتا هم ميزاريم تو بشقاب برادرم كه اون بخوره دادو بيداد نكنه برا شكمش ما خورشت بدون گوشت ميخوريم 

ختم قران و انواع چله انجام ميدم دوستان اگه خواستيد تو خصوصي درخواست بدين🙏
من نفری سه تا میریزم کمی از حبه قند بزرگ تر یکی دوتا هم تیکه دنبه 

تیکه های گوشت من  از گردو بزرگه 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2706