2733
2734
عنوان

با پدر شوهرم حرف نمیزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 67 پست

حتما رفتارت جوری بوده که اونا اذیت شدن!! من حس کردم رفتار بچگانه ای داشتی، حالا نیازی نیس همین الان پیگیر بشی بزار یه مدت بگذره، هم خودت بیشتر رو رفتارت فکر کنی هم فرصت به اونا بدی!!! یه شعر هس که میگه افتادگی آموزگار طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است!!!بعد از یع مدت برو خونه شون! ولی این برات درسی بشه اگر با شوهرت کتک کاری هم کردین هیچ وقت تو جمع روش نکن تو جمع رابطه ت با همسرت پیش بینی شده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه نرو خونشون برو خونه مادرت  وقتی مادرت اونجاس تو چرا میری خونه پدر شوهر ریختشونو ندیدی مگه ...

اره واقعا دیگه نمیرم 

خیلی دل رحمم میخواس زنگ بزنم بهش بگم بیخیال همه چیز

2731
حتما رفتارت جوری بوده که اونا اذیت شدن!! من حس کردم رفتار بچگانه ای داشتی، حالا نیازی نیس همین الان ...

رفتار جفتمون بچه گانه بود اما راضی بودم پدرشوهرم بزنتمون اما اینکارو نکنه

نبودی ببینی چکار کرد اخه

خودم بهش گفتم همه هم حقو ب من دادن باز نمیدونم چرا اینطور برخورد کرد

عزیزم دلیل رفتار پدرشوهرت واضحه ،،،،بعد دنبال دلیل میگردی 

اگه ازت دفاع کردن بخاطر اینکه دعوا کش پیدا نکنه ،،،،

ولی خب هرکس دیگه ای هم بود به دل می‌گرفت !!!عزیزم اونا غریبه هستن،،،از کوچکترین حرکت عروس ناراحت میشن ،،،،همینجور که شما از کوچکترین حرکت پدرسوهرت ناراحت شدی 

والا منم بودم از چشمم میفتاد عروس یا داماد!!!! ،،،،احساس میکردم دلش نمی‌خواد بیاد مارو ببینه 

،،وقتی  دعوا راه میندازه سر خونه باباش ،،،،

2740
علنی فقط شما رو گفته , اگر با پسرش بود که باهاش تلفنی حرف نمیزد , همچنین اصلا حال شما رو هم نمیپرسه ...

دقیقا ب همین فک کردم گفتم اکه جفتمون میگف چشممون کور میرفتیم دست بوسیش اما با پسرش خیلیم عالی حرف میزنه

ماشین خودمون نبود😂 ما اصلا ماشین نداریم

یه بهونه ای برای مادرت جور میکردی ،طوری که ناراحت نشه ،مثلا میگفتی مهمون سرزده براشون اومده  من راحت نبودم اومدم اینجا یا ...،بهرحال هرطور که بود میرفتی خونه مادرتون 

عزیزم دلیل رفتار پدرشوهرت واضحه ،،،،بعد دنبال دلیل میگردی  اگه ازت دفاع کردن بخاطر اینکه دع ...

اصلا سرخونه باباش نبوداتفاقا خودم گفتم بیاد دنبالم

پدرشوهرم غریبه نیس عمومه

2706