2737
2734
عنوان

با پدر شوهرم حرف نمیزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 67 پست
معلوم نیست کجا تربیت شدی با این ادب و شخصیتت... ما که همیشه سرمون رو تن‌مونه ولی مثل اینکه شما عادی ...

شخصیت و بی تربیت شماییی،،،،،درست صحبت کن

آخرین بارت باشه کسی رو بی خودی ریپلای میزنی و توهین می‌کنی و دخالت می‌کنی  وقتی به تو مربوط نیست!!

یاد بگیر سرت تو کار خودت باشه و دخالت نکن تو کار کسی در اصل این یعنی تربیت و شخصیت !!!!

شخصیت و بی تربیت شماییی،،،،،درست صحبت کن آخرین بارت باشه کسی رو بی خودی ریپلای میزنی و توهین می‌ ...

@نی_نی_یار_شب    لطف می‌کنید سایت عمومی رو برای ایشون معنی کنید؟

خیلی هم بی‌ادب هستند. تذکر بدید راه دوری نمیره به خدا. پیام قبلش رو ببینید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلوم نیست کجا تربیت شدی با این ادب و شخصیتت... ما که همیشه سرمون رو تن‌مونه ولی مثل اینکه شما عادت ...

@نی_نی_یار_شب      نی نی یار لطفا رسیدگی کنید ،،،،،،،،

نی نی یار حتما کامنت هاشون رو بخونید این خانوم اول شروع کردن و بی خودی منو ریپلای کردن و فحش دادن و توهین کردن !!

من کاری به کارشون نداشتم و اصلا با ایشون صحبت نکردم 

لطفا تذکر بدید اینقد تو کار دیگران دخالت نکنند و توهین نکنند 

معلوم نیست کجا تربیت شدی با این ادب و شخصیتت... ما که همیشه سرمون رو تن‌مونه ولی مثل اینکه شما عادت ...

لطفا نظرتون با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2728
درست صحبت کن  حرف نزنی نمیگن لالی،،،،،مخصوص وقتی کسی با تو نیست ,,,,,, سر رو گذاشتن بال ...

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
چقدر رو مخی..!!

2740