2752
2734
عنوان

اضطراب دارم ...پاکن دخترم رو تو مدرسه برداشتن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5275 بازدید | 113 پست
نصف کنم😂😂...میگم موضوع پاک کن نیست ...از نظر روحی بهم ریختم...از این که کار نمیکنم و درآمد ندارم ن ...

اخه تو گفتى گرون بود از اين ناراحتم گم شده  گفتم نصف كن كه حداقل كمتر غصه بخورى وقتى گم ميشه 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂 نمیدونم نهایت ۲۰ تومن بود... مهم اون نیست چون خیلی قشنگ بود و دوستش داشت ناراحت شدم...حال خودم ...

اسی حالت خوبه؟😑😑😑

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن
واقعا هم مغز متفكرى 😂 

کوفت آقا چه غلطی کردم با این کاربریم 😂😐ولی جدی پاک کنم جلدش پاره میشد یا یکم استفاده میکردم میدادم بغل دستیام😐😂دور نمینداختم ولی خب استفاده که نمی‌کردم میدادم اونا 

کوفت آقا چه غلطی کردم با این کاربریم 😂😐ولی جدی پاک کنم جلدش پاره میشد یا یکم استفاده میکردم میدادم ...

اروم باش 😂 چميدونم هر كسى يه طوريه ديگه من نصف ميكنم كه كثيف نشه تو وقتى جلدش پاره ميشه استفاده نميكنى

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى

عزیزم چیزای گرون رو نده بچت ببره مدرسه 

من خودم چیزای معمولی رو میبرم مدرسه ، اون قشنگا و اونایی که دوست دارم رو خونه نگه میدارم و استفاده میکنم چون میدونم ببرم مدرسه حتما یه بلایی سرشون میاد😂

*امضای هرکس مربوط به خودشه،امیدوارم اینو درک کنید*       نه میبخشیم،نه فراموش میکنیم   اثر ظلم محال است به ظالم نرسد🕊         پروفایلم عکس حنانه عزیزم،قهرمانم💚       بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی؟!     وای از آن روز که کینه حکم رانی کند!     هر وقت تازه عروسمان به بالین همسرش برگشت،هروقت محمدرضا دوباره دخترش را در آغوش کشید و هروقت حسینعلی فارغ التحصیل شد   زندگی عادی جریان پیدا میکند...       **به قول خودتون حلال نمیکنم اگر به خاطر امضام گزارش بزنی(که زدی)**               اگر جوابتون رو کوتاه میدم ناراحت نشید،خوب بلد نیستم🥴           یکروزی باران میبارد،آرام آرام میشوید غمها،ساحل میگیرد رنگ دریا،این نیز بگذرد... 
😂😂 نمیدونم نهایت ۲۰ تومن بود... مهم اون نیست چون خیلی قشنگ بود و دوستش داشت ناراحت شدم...حال خودم ...

پس چرا میگی گرون ! ۲۰ تومن !!!!! معنی گرونم فهمیدیم شوهرت دیگه نمیخره ! پاک کنای قبلیش دوزاری بوده که این بنظر خیلی گرونه یا خوشتون میاد عنوان یجوری بزنین که سیصد صفحه جلو بره ! اگه بحث خودتون هست جور دیگه هم میتونستین بگین که چندصفحه همه نپرسن مگه چند خریدی !😒

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲
یه پاک کن داره پسرم برقیه ۶۳تومن ولی فکرکنم گرونترازینم باشه البته واقعا مبلغی نیست که اسی واسش نارا ...

بله پسر من برای دانشگاهش ۲۸۰ خریده ولی گم بشه هم واقعا انقدر مهم نیس تاپیک بزنمو گریه کنم 😂😐

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲