2737
2734
عنوان

اضطراب دارم ...پاکن دخترم رو تو مدرسه برداشتن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5223 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب برای ما پاک کن کن ۲۰ تومنی گرونه...

پسر من روز اسباب بازی ماشین ۳۰۰ هزار تومنی از این فلزی کوچیکه رو برد دزدیدن من ناراحت شدم ولی  کاری نمیشه کرد من دیگه فهمیدم چیزهای خوبش رو مدرسه نبره کهنه و قدیمی رو میدم که اگه گم شد دلم نسوزه کلی پسرم ناراحت شد یکی دیگه براش خریدم 

2728
بله پسر من برای دانشگاهش ۲۸۰ خریده ولی گم بشه هم واقعا انقدر مهم نیس تاپیک بزنمو گریه کنم 😂😐

عزیزم زنده باشه پسر من کوچولوه 🙂دلم ضعف رفت برن دانشگاه انشالله همیشه موفق باشین،آره بابا چه ارزشی داره چیزی که ازبین رفته واقعا باید فراموشش کنی حتی خیلی باارزشترازینها امیدوارم تاهست چیزای مالی ازبین بره وخدابه همه سلامتی بده

عزیزم زنده باشه پسر من کوچولوه 🙂دلم ضعف رفت برن دانشگاه انشالله همیشه موفق باشین،آره بابا چه ارزشی ...

خدا حفظش کنه براتون عزیزم ❣️

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲
2738
خوب برای ما پاک کن کن ۲۰ تومنی گرونه...

ادمی ک ۲۰ تومن براش گرونه هزینه نت نمیده

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا