2737
2739
عنوان

پدرشوهرم تو مهمونی جاریم جلوهمه بهم گفت لاغر مردنی

| مشاهده متن کامل بحث + 14525 بازدید | 174 پست
این جمله آیی که چاقا از حسودی به لاغرا میگن    

😂😂😂لاغرا استایلشون همینه نه ضعیفن نه مردنی

دونده هارو ببین چقد لاغرن

یاکاراته کارها

یاورزشکارها!

کدوم دونده ای دیدی چربی هاش زده باشه بیرون!

🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا شعور ندارن جلو جمع بعد جاریمم انگار خیلی خوشش بیاد چنان زد زیر خنده خیلی خجالت کشیدم  ۲ ...

خوشا به سعادتت کاش من لاغر بودم از چاقی دارم میترکم شوهرم هربار به یه روشی مسخرم میکنه یبار میگه عین اتوبوسایی هستی که پیس پیس میکنن یبار بهم میگه تریلی یبار بهم میگه دست و پا خورده به کجا که انقدر ورم کرده.حتی موقع غذا خوردن تا میام غذا بخورم سریع غذا میخوره سفره رو جمع میکنه غذارو از جلوم برمیداره😭😔♥.

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
2728

غذا کوفتم شد دو لقمه نتونستم بخورم  همین نشستم سر سفره گفت کو نگار گفتم اینجام گفت ایقد لاغر مردنی شدی ندیدمت ..خب من از لاغری خیلی بدم میاد دوست دارم یکمی چاق شم برام دغدغه شده ..جارییم انگار انرژی گفته باشه تا آخر شب چنان لبخندای ژکوند میزد

(لحظه ها تنها پرندگان مهاجری هستند که هرگز،به آشیانه باز نخواهند گشت...)
2738
غذا کوفتم شد دو لقمه نتونستم بخورم  همین نشستم سر سفره گفت کو نگار گفتم اینجام گفت ایقد لاغر مر ...

وای دوس دارم جاریتو خفه کنم ولی نمیدونم چرا حس میکنم پدر شوهرت منظوری نداشت 

وا چه وقیح  مگه قدو وزنت چنده

۱۶۰ ۴۵  ولی شدید لاغر میزنم لباسام خیلی بده تو بدنم باسنم کلا تخته شده ..شوهرم ..چند بار آشکارا گفت دوست دارم کمی چاق شی 

(لحظه ها تنها پرندگان مهاجری هستند که هرگز،به آشیانه باز نخواهند گشت...)

ببين چقد روت تأثير داشته كه بخاطرش اومدي ني ني سايت عضو شدي🤨

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️