2733
2734
عنوان

پدرشوهرم تو مهمونی جاریم جلوهمه بهم گفت لاغر مردنی

| مشاهده متن کامل بحث + 14525 بازدید | 174 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلت میخواد تحقیر بشی لاغر مردنی خیلی کلمه بد و تحقیر آمیز و تمسخر آمیزیه  منم وقتی بهم میگن لا ...

بزن تو دهنشون ...لاغری یه نعمته .چاقی مسبب همه مریضیاست من الان پا هام درد می کنه تو بارداری بیست کیلو اضافه کردم بعدها زایمانم به خاطر خونه نشینی و نگهداری بچه همینجور داره وزنم بالا میره اجازه رژیم هم ندارم فعلا .به خدا هیچ لباسی اندازم نمیشه .آدمهای بیشعور زیادن نباید اهمیت بدی حتی به نظرم قطع رابطه کن مبادا قرص واسه چاقی بخوری که بیچاره میشی آنقدر بی رویه و بدفرم چاق میشی که آرزوی هیکل الانت رو می کنی.

2731
ولی بازم باهاش سر سنگین باش و فعلا به روش نخند. قهر نه ها فقط سر سنگین. بعد هم که یکم گذشت باهاش صحب ...

امروژچز اومد با پماد برام ماساژ داد هرچی گفتم درد میکنه محل نذاشت گفت باید پماد بزنم تا خوب بسه

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  

اسی فقط بخاطر اینکه داری میگی خودت دوست داری کمی چاقتر بشی بهت میگم.

عزیزم سعی کن هرروز یه دونه بستنی بخوری.صبحها یه تخم و یه دونه سیب زمینی کوچیک با کره آبپز کن بخور هم شیرت زیاد میشه هم بدنت توپر میشه.چیزای دیگه هم هست اما چون میگی بچه ت کولیکی هست باید رعایت کنی

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2738