2733
2734
عنوان

کسی برجسته سازی لب (تزریق ژل به لب ) انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 129085 بازدید | 91 پست

سلام،لطفا کسانی که تزریق ژل لب انجام دادن یا میشناسن کسی که تزریق ژل لب انجام داده،راهنمایی بفرمایند که ایا بعد از تزریق در صورتی که فقط یکبار خواهان تزریق ژل باشیم و دیگه حاضر به تمدید مجدد نباشیم،لب شکل طبیعی خودشو از دست نمیده؟؟؟یا مثلا عصب های لب از کار نمی افتن که حالت شل و زشت به خودش بگیره؟؟؟لطفا لطفا صادقانه جواب بدین.چون من فقط سر این مساله مردد هستم که تا الان اقدام نکردم.مرسی

در سر من کلاس درسی است که هنوز معلمشان نیامده است...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سمیا جون ، من منتظر هستم. لطف میکنین شماره دکتر رو بدین. معذرت میخوام باعث زحمتتون شدم.

عزیزم من رفتم پیش دکتر فلاحی خیلیم از کارش راضیم اینم شمارش 33386675

کارش خیلی خوبه حرف نداره فقط تو اهواز کار میکنه

سلام من دیروز به لبم ژل تزریق کردم به طرز وحشتناکی زشت شدم لبم شبیه اردک شده اونم خیلی بزرگو زشت حالا چه کار کنم یعنی قراره همین شکلی بمونه از دیروز حالم خیلی بده همش دارم گریه میکنم یکی کمکم کنه یعنی میشه تخلیش کرد؟ترو خدا اگه کسی اطلاعی داره یا تجربه داره کمکم کنه 😢😢😢😢

دکتر حیدری برای تزریق ژل تو تهران حرف اولو میزنه.

آدرس اینساتگرامش 

Jarahezibaie

البته اگر آدرسو  اشتباه نکنم.

البته من یه شماره از دستیارش هم دارم.

۰۹۰۳۰۲۳۷۹۳۷

میتونید تماس بگیربد و قیمت بگیرید. 

البته مشاوره رایگانه😊

یکی از دوستام پیشش بینیشو عمل کرد خیلی راضی بود. خیلی بینیش طبیعی عمل شده.

من تا حالا چند بار زدم خیلی خوب شد وطبیعی هیچ کس هم نفهمید دفعه اول که زدم یه کم درد داشت در حد نیشگ ...

چقدر بابت تزریق هزینه کردید؟ چند سی سی؟

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود

سلام به همه و شیرازی های عزیز.

تیم کارشد، برای شما عزیزان لیستی از بهترین مراکز تزریق ژل و بوتاکس شیراز رو همراه با آدرس، شماره، توضیحات کامل و آدرس و مسیر یابی روی نقشه تهیه کرده.

برای دیدن این لیست به لینک زیر مراجعه کنید.

لیست بهترین مراکز تزریق ژل و بوتاکس شیراز در سایت کارشد

امیدواریم بتونیم کمکی کرده باشیم.

2706