2737
2734
کسی برجسته سازی لب (تزریق ژل به لب ) انجام داده؟

راضی هستین ؟ من میخوام قبل از انجامش ، ببینم چطوری میشم. نمی خوام ریسک زیادی بکنم.

سلام ویونا جان من خودم انجام ندادم ولی دوستم 2سال پیش این کار رو کرد منم باهاش تو مطب دکتر بودم میگفت خیلی درد داشته بعد که اومدیم خونه تا 1هفته ورم داششت و حدودا 1ماه 2ماه بعدش کم کم حالتش مشخص شد که چه جوریه در کل قشنگه ولی من خوشم نیومد شاید این دوست من چون زیاده روی کرد و با اینکه خیلی هم هزینه کرد و مثلا میخواست خیلی برجسته بشه یکم غیر عادی به نظر میومد الانم میگه داخل لبم برجسته شده و مثل اینکه داره کم کم مواد تخلیه میشه در صورتی که دکترش گفت این ژل لابه لای بافت لب قرار میگیره خلاصه یه مدتی زیبا بود دوست عزیز من بهت پیشنهاد میکنم به دکترت بگی کم برات تزریق کنه تافرم صورتت از حالت طبیعی خارج نشه ولی خدایی بعد از چند ماه که جا میوفته با یه ارایش ملیح خیلی زیباست موفق باشی
اکثر کسانی که من دیدم و اینکارو کردن خیلی غیر طبیعی بودن راستش من فقط تو البوم عکس دکترا نمونه های زیبا رو دیدم به خاطر همین خیلی به اینکار شک دارم اما خودم هم خیلی دلم میخواد انجامش بدم یه مدل دیگه هم هست به اسم تزریق چربی شما چیزی در این باره نمیدونید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آلما جون

من لب بالاییم کوچیکه ( البته غیر طبیعی نیست ) با کشیدن خط لب بالاتر از لبم ، سعی میکنم این مساله رو حل کنم. البته خودت میدونی ، وقتی رژ لب پاک میشه ، دیگه جالب نیست.

نمی خوام زیاد برجسته بشه ، فقط کمی.

چون صورتم ظریف هست ، جالب نیست که لبام رو خیلی برجسته کنم.

فقط میخوام بدونم ، عوارض نداشته باشه.

تا جایی که تو اینترنت خوندم ، این ژلهای موقتی بعد از مدتی جذب میشه و لب به حالت اول بر میگرده. البته ژلهای دائم هم هست.

نمیدونم از همون اول دائم رو انجام بدم و یا ریسک نکنم و موقت انجام بدم.
2731
مطلب زیر رو تو یه سایت پزشکی دیدم :

مدت‌‌هاست پزشکان سراسر دنیا از روش‌‌هایی استفاده می‌کنند تا بتوانند به اندام‌‌هایی چون گونه و لب حجم ببخشند و معایب چهره را برطرف نمایند. در گذشته برای‌این منظور از موادی چون سلیکون، کلاژن و چربی استفاده می‌شده است، اما تمام‌این مواد دارای معایب گوناگونی هستند. سلیکون به عنوان یک ماده کاملاً بیگانه با بدن، بدن را وادار به واکنش جدی در برابر خود می‌کند و از‌این رو دارای عوارض جانبی بسیاری است (در بندهای قبلی به عوارض ژل پاژ اشاره شد).

از آن جایی که کلاژن، از بدن حیوانات گرفته می‌شود، احتمال بروز واکنش‌‌های آلرژیک و یا ابتلا به بیماری‌‌های مشترک دام و انسان که امروزه بسیار شایع نیز هست، وجود دارد. گرچه چربی از بدن خود فرد استخراج و به وی تزریق می‌شود، اما در طی مراحل استخراج و تصفیه (البته اگر تصفیه چربی صورت بگیرد زیرا برخی‌این مرحله را انجام نمی دهند) غشای بسیاری از سلول‌‌های چربی شکسته، از بین می‌رود و از‌این رو ماندگاری آن بویژه در حجم بخشیدن به اندام‌‌ها بسیار کم است و اصلاً مقرون به صرفه نیست.

استفاده از هیالورونیک اسید چند فایده مهم دربرخواهد داشت. از آن جایی که‌این ماده ساختاری بسیار نزدیک به هیالورونیک اسید موجود در بدن انسان دارد، احتمال بروز واکنش‌‌های سیستم‌ایمنی منتفی خواهد بود.‌این ماده از بدن حیوانات گرفته نمی‌شود بنابراین آلرژی‌زا نیست و همچنین به دلیل‌این که تحت شرایط آزمایشگاهی در غلظت‌‌های گوناگون، برحسب موارد استفاده تهیه شده، ماندگاری آن در مقایسه با سایر فیلرها به مراتب بیشتر است.

من تا حالا چند بار زدم خیلی خوب شد وطبیعی هیچ کس هم نفهمید دفعه اول که زدم یه کم درد داشت در حد نیشگون گرفتن نه بیشتر ولی دفعه آخر که ژلش جدید اومده بود داخل خودش ماده بی حسی داشت که هیچی متوجه نشدم اصلا کلا من که خیلی راضیم ولی اصلا ژل دائمیش رو نزن که افتضاح میشه برو بزن خیلی صورت ادم شیک میشه
2740
نه اصلا من کار میکنم اگه اون جوری بود که خیلی بد میشد دکترم خودش حواسش هست اصلا اونجوری نمیکنه من خیلی ها رو دیدم که مثله اردک میشن نه ماله من فقط دیگه خط لب نمی خواد خودش خط داره وکمی هم بر جسته شده