2737
2739
سلام.مامانا به نی نی زیر یکسالتون آبمیوه هم میدید؟دخملم شش ماه و چهارده روزشه بهش سوپ میدم تو برنامه غذایی دکترش آب سیب و آب هویج هم هست اما دوست نداره چه کنم؟شما میدید؟میمیتون دوست داره؟
عشقم همسرم و دخملم
عزیزم پسرم تو هفت ماهه آب سیب هویچ تو سوپش و موز میدم دکترش گفته لیموشیرین نده اما اونم میدم
هیچ کودکی نگران وعده ی غذاییش نیست زیرا به مهربانیه مادرش ایمان دارد کاش ما هم مانند کودکان به خدا ایمان داشته باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله چندتا حلقه میکنم با برنج یا ماش سینه مرغ و کره بعد میکس میکنم مثل فرنی میشه خیلی هم دوس داره
هیچ کودکی نگران وعده ی غذاییش نیست زیرا به مهربانیه مادرش ایمان دارد کاش ما هم مانند کودکان به خدا ایمان داشته باشیم
2731
2740
بچه ها من دخترم 6 ماهشه غذاشو به دستور دکترش شروع کردم میگم روزی چند تا قاشق فرنی باید بخوره آخه دکتر میگه 3 وعده از روز اول ا قاشق صبح 1 قاشق ظهر و یک قاشق شب هی اضافه کن تا روز 7 که بشه هر وعده 7 قاشق زیاد نیس؟آخه نمی خوره اینقدر صبحا که هیچی ظهر کم شب باز یه ذره می خوره
آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

2706