2737
2739
عنوان

مامانایی که ازبچه دوم می ترسید بیان تو تاپیک

| مشاهده متن کامل بحث + 9740 بازدید | 45 پست
پسرمنم خیلی ذوق میکنه وقتی نینی حتی تو تی وی میبینه خیلی دوست داره ولی هنوز اونقدر بزرگ نشدن که بشه رو احساساتشون حساب کرد
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
منم دخترم 9 سالشه شاغلم صبح تا غروب سرکارم بچم توی مهد بزرگ شد با همه سختیایی که کشیدم باز به دومی فکر میکنم مخصوصا که دخترم خیلی میگه برام نی نی بیار

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم 6سالشه اصلا اصلا بچه دوم نمی خواستم چون بارداری وبعدازایمان سختی داشتم تک وتنها وباسختی بزرگش کردم ولی خداروشکر برام خیلی پسرخوبیه کمبود محبت هایی که در طول زندگیم داشتم باتمام وجودش برام جبران میکنه روزی نیست که خدارو به خاطر وجودش شکرنکنم.ولی این دوسال اخیر حس کردم خیلی تنهاس موقع اذان که میشه دستاشو میبره بالاودعامیکنه که خدا بهش یه خواهر بده (اخه دختر خواهرم 12سالشه خیلی پسرمو دوس داره وبهش محبت میکنه)ولی با تمام مشکلاتی که داشتم دارم اقدام میکنم برای بچه دوم که اگه خدا خواست وبهم نظر کرد دوباره مادر بشم .میدونم ادمی هستم که اگر زمانم بگذره و اقدامی نکنم بعدا پشیمون میشم وبخاطرتنهایی پسرم غصه میخورم.پس تمام سعی خودمو میکنم وتوکلم به خداس .امیدوارم خدا تو این راه سخت به هممون کمک کنه وصبر وشکیبایی عنایت کنه.بیاییم تو این شبهای عزیز قدر برای هم دعا کنیم تا اون چیزی که به صلاحمونه خدا برامون مقدر کنه
من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
2728
2740
قبل از اقدام براى بچه دوم پیشنهاد مى کنم مقالات یا کتاب تک فرزندى نوشته دکتر الهام شیرازى رو بخونی ...

چه قدر خوب كه راضي هستين من هم ميخوام پسرم تك بمونه اما هميشه فكر ميكنم نكنه بعدا بهم بگه چرا همه خواهر برادر دارن من ندارم 

عزيزم شما بچه دوم نياوردين ؟ راضي هستين يه دونه ؟

نه عزیزم پسرم دوروز دیگه میره تو ۹سال 

به هیچ عنوان دیگه بچه نمیارم واقعا من کشش ندارم 

شکرخدا پسرمم راضیه و مشکلی نداره 

همسرمم که کلا بچه دست نداره 

گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
نه عزیزم پسرم دوروز دیگه میره تو ۹سال  به هیچ عنوان دیگه بچه نمیارم واقعا من کشش ندارم  ...

چه قدر خوب کاش من هم میتونستم قاطع تصمیم بگیرم راستش من خودم یه دونه باشه راحت ترم ولی میترسم بعدا پسرم بگه چرا همه خواهر برادر دارن من ندارم

2706