2733
2739
عنوان

مامانایی که ازبچه دوم می ترسید بیان تو تاپیک

| مشاهده متن کامل بحث + 9746 بازدید | 45 پست
من تک فرزندم خوب برای من همیشه وحشتناک بوده و هست واسه همین با تمام مشکلات اولی دومی رو اوردم ! ویار خیلی بد. بعد که دنیا امد حساسیت شدید که هیچی نمیخوردم تا شیر میخورد تازه تا 9 ماهش توی خواب شیر میخورد. رفلاکسم داشت ...بعد هم کلا بچه سختیه!! دومی هم فعلا حساسیت و رفلاکس رو دارم و خوب واقعا رسیدگی به دوتا به سخته اما راضیم میدونی با اینکه هنوز نمیتونه باهاش بازی کنه ولی ساعتی که بیداره دومی ...اولیم میخواد سرگرمش کنه باهاش بازی کنه یه جوری از تنهایی در میاد خودمم دوست دارم
مامان امیرپرهام برای گل پسرت دعا می کنم ایشالله خوب میشه همه کارها دست خداست به خودش توکل کن حتی به دومی فکر کن.. خانواده ای رو می شناسم که بجه دومی به اولی خیلی کمک کرد و کلا جو خونه عوض شد
کلمة الله هی العلیا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میترسم از بس که سر دخترم اذیت شدم دست تنها با بچه نا اروم واقعا اعصاب برام نمونده از طرف دیگه فکر آینده دخترم میکنم دلم میسوزه براش
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس و برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره قربون مهربونیت برم خدا جون
2742
2740
منم دخترم ۴ سالشه به دومی فعلا فکر نمی کنم چون بچه داری واقعا برام سخت بود ... پوستم کنده شد هنوز هم بچم حرفمو گوش نمی کنه و حرصم میده . وقتی اعصابمو خورد می کنه میگم الهی که تک فرزند بمونی یکی از دلایل دیگه اش هم که دومی رو فعلا نمی خوام اینه که از نظر مالی هم اوضاعمون تعریفی نداره
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
سلام منم از دومی خیلی مترسیدم چون اولی حاملگی سختی داشتم و 2 و3 ماه اول خیلی سختی کشیدم اگر دومی ناخواسته نمیشد نمیذاشتم دیگه حامله بشم ولی شکر خدا هم بارداریم راحت بود وهم پسرم وزنش وهمه چیزش خوب بود شما هم نترسین اگر دلتون میخواد بذارین باردار شین که خدا کمک میکنه من الان میگم شکر خدا دومی هم اوردم.
من هم وحشت دارم چون به نظرم وحشتناک ترین و خفه کننده ترین کار دنیا بچه داری و بارداری و زایمان و این حرفاس تنم میلرزه وقتی بهش فکر میکنم فقط از تک فرزندی هم خوشم نمیاد خواهرم 1پسر 20 ساله داره خیلی نصیحتم میکنه که به هیچ عنوان یکی نمونه یکی دیگه بیار ولی واقعا فکر یه بچه دیگه دیوونم میکنه خدایااااااااااااااا خیلی بچه ادمو داغون میکنه
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
2706