2733
2739
عنوان

بخدا اصلااا به جاریام حسودی نمیکنمو اتفاقا دوستشونم دارم😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 42 پست
جاریای منم نسبت ب من هیچ حسو دارن..احترام خاصی ازشون ندیدما ولی خودم هنیشه بهشون محبت میکنمو میدونم ...

خب تو با شخصیتی کاش همه مث تو بودن

💚اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد وعجل فرجهم💚               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یپرسم سوالمو؟؟

بله بفرما

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
بله بفرما

ببین من همیشه دچار عفونتم ببخشید معذرت میخام ترشحات زیاده، خیلی دکتر رفتما انواع انتی بیوتیک مصرف کردم باز برمیگزده بهداشتم به شدددت رعایت میکنم واقعا خسته شدم نمیدونم چرا اینجوریم

2728
ببین من همیشه دچار عفونتم ببخشید معذرت میخام ترشحات زیاده، خیلی دکتر رفتما انواع انتی بیوتیک مصرف کر ...

از تغذیس خانوممم

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...
ببین من همیشه دچار عفونتم ببخشید معذرت میخام ترشحات زیاده، خیلی دکتر رفتما انواع انتی بیوتیک مصرف کر ...

اول که چون قرص زیاد خوردی بدنت مقاوم شده،یا باید دوزش بیشترشه یا کلا عوض شه 

میتونی فلوکونازول ۱۵۰رو هرسه روزیباربخوری وپمادواژینال کلوتریمازول استفاده کنی 

میتونی نمک وآب گرم،یاسرکه سیب و آب گرم مخلوط کنی هرروز یه ربع توش بشینی تایک هفته 

و اینکه همیشه خودتو خشک کنی و شورت نخی بپوشی وشلوارتنگم نپوش 

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2738
اول که چون قرص زیاد خوردی بدنت مقاوم شده،یا باید دوزش بیشترشه یا کلا عوض شه  میتونی فلوکونازول ...

بله فک کنم مقاوم شدم دیگه با دارو ،،دقیقا همین کا رو میکنم اما خوب نمیشم 

بله فک کنم مقاوم شدم دیگه با دارو ،،دقیقا همین کا رو میکنم اما خوب نمیشم 

همون دیگه 

دیگه روت اثرنداره 

بنظرم درمان گیاهی و سنتی رو شروع کن

همون دیگه  دیگه روت اثرنداره  بنظرم درمان گیاهی و سنتی رو شروع کن

مرسی گلم ،،دارم اویشن و بابونه و گل پنیرک دم میکنم هر شب فعلا جوابی نگرفتم ببینم چی میشه

مرسی گلم ،،دارم اویشن و بابونه و گل پنیرک دم میکنم هر شب فعلا جوابی نگرفتم ببینم چی میشه

انشاالله زودتر خوب شی 

2706