2733
2734

نمیدپنم شاید اونا منو دپست ندارن شایذم دارن..ولی من هیچ حس تنفری ب هیچکدومشون ندارم..هروقتم میبینمشون انقد احترام میزارم خودشونم میگن🤐نمیدونم چرا هرکار میخام بکنم حس حسودی نسبت ب اونا نمیتونم داشته باشم

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین همین خوبه 

فک کنم شمانسبت به بقیه هم همینجوری هستی

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2728

خوبه ک

حسادت فقط خود ادمو پیر میکنه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2740
من واقعا از جاری اخریم که دو سه روزه نامزد کردن خوشم‌نمیاد  واقعا حس حسادت دارم بهش دست خودم ن ...

جاریای منم نسبت ب من هیچ حسو دارن..احترام خاصی ازشون ندیدما ولی خودم هنیشه بهشون محبت میکنمو میدونم شرمنده میشن

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...
در زمینه زنان میتونی راهنمایی کنی یعنی مامایی؟

میتونم راهنمایی کنم 

نه ماما نیستم

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2706