2737
2734
عنوان

برنامه زندگی پس از زندگی😌

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 56 پست
منم یه بار خواب دیدم که چند تا موجود وحشتناک سیاهپوش بالای یه پل که زیرش آب با سرعت خیلی زیاد رد میش ...

اون ادمها هوا هوس بودن و اون سیل گذران عمر تو بود.میخواستن عمرت رو مثل بقیه هول هولی بگذرونی

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
خب چی گفت. گفت که جاش خوب بوده؟

به سن و سال نیست یه خانمی اورده بودن پزشک بودن این خانم به جایگاه صدیقین و شهدا رسیده بودن یا یه آقایی بودن معلم بودن جایگاه کسایی رو دیده بودن که مقامشون خیلی بالا بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واجبات هم میشه بچه ها حالا اگه دودل هستین برای بقیه اعمالتون این کار رو انجام بدین

بچه ها چرا هیچ کدوم از قسمتها تجربه گرا راجب گناهای کبیره شون صحبتی نکردن مثل بی حجابی یا خ و د ا ر ض ائ ی و یا رابطه با جنس مخالف آخه خب اکثر آقایون این کارارو قبل ازدواج انجام میدن دیگه خب. 

شاید اینا برنامه ی تلویزیونی بود چیزی نگفتن ولی من یه کتاب هم خوندم که 3 تا تجربه گر بود راجب این جور گناها صحبتی نشد. تازه اونایی که با امامان معصوم ملاقات کردن یعنی هیچ کدوم از این گناهای زمان مجردی رو انجام نداده بودن یعنی؟؟خیلی تعجب میکردم واقعا

چه جالب اگه نمازهامون رو هدیه بدیم مثلا چی میشه ؟؟؟

من به شخصه میگم من هیچ کدوم از نمازهایی رو که میخونم قبول ندارم ولی وقتی مثلا میخوام نماز صبح بخونم قبلش یه سلام میدم به امام حسین بعد نماز میخونم به نظر شما وقتی یه هدیه ای رو به یه بزرگوار میدی پس میده هدیه رو (اینجوری نمازهامون با تمام کاستی هاش ان شاالله قبول میشه)

بچه ها چرا هیچ کدوم از قسمتها تجربه گرا راجب گناهای کبیره شون صحبتی نکردن مثل بی حجابی یا خ و د ا ر ...

بعضی از تجربه گرا گفتن ما دیدیم کسایی که به خاطر هوا و هوس گرفتار شده بودن ولی الان عذابشو یادم نیس چی بود یه آقایی هم میگفت دستمو زدم به یه نامحرم حلالم نکرده بود اون دنیا عذاب میکشیدم

وای من چند شب پیش خواب دیدم یکی بهم گفت تو اون دنیا کارت خیلی سخته.

اون روز تا حالا موندم چکار کردم 

من همیشه با شوهرم دعوا داریم نمیدونم از اونه

یا غیبت

یا زبونم تلخه 

نمیدونم چه خاکی به یرم بریزم

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2740
وای من چند شب پیش خواب دیدم یکی بهم گفت تو اون دنیا کارت خیلی سخته. اون روز تا حالا موندم چکار کردم ...

همه ی اینایی که گفتی گناهه ولی سعی کن روی زبونت بیشتر کار کنی بقیه گناهات درست میشه ردمظالم هم سعی کن زیاد بدی

بچه ها چرا هیچ کدوم از قسمتها تجربه گرا راجب گناهای کبیره شون صحبتی نکردن مثل بی حجابی یا خ و د ا ر ...

یه مرده گفت دستم را از قصد زدم به یه نامحرم اون دنیا به خاطر این کار عذاب شدم

حالا فکر کن برا یه لمس کوچک خدا به داد ما برسه که این چیزها تو جامعه خیلی عادی شده چه پوشش چه لمس نامحرم

اه من ندیدم این قسمت هارو 😟😟😟😟حیف شد

برید داخل تلگرام برنامه یا اینستا ببینید

اگه کسی گناه کبیره انجام داده و توبه واقعی کنه خدا اونو میبخشه البته اگه حق الناسی کنارش نباشه مثل این اقا

همه ی اینایی که گفتی گناهه ولی سعی کن روی زبونت بیشتر کار کنی بقیه گناهات درست میشه ردمظالم هم سعی ک ...

رد مظالم میدهم ولی کم

قران هم میخونم برا همه رفتگان و اونهایی که حقی گردنم داشتند و از این دنیا رفته اند

زیاد اهل غیبت نبودم ولی تو زندگی متاهلی اینقدر اذیت شده ام که دیگه زبونم دست خودم نیست میدونم اینها بهونه است

زبونم هم برا اونها که اذیت میکنند تلخه چکار کنم خیلی اذیت میکنند چقدرش را بی جواب رد کنم دیگه تحملم تموم شده

چرا برا زن داداشها و فامیل خودم غیبت و تلخ زبونی ندارم؟

قبلا قشنگ خودم میدونستم که ادم بدی نیستم ولی حالا نه

شاید هم خوابم به خاطر بحث همون شب که با شوهرم داشتم باشه

2706