2726
عنوان

برنامه زندگی پس از زندگی😌

800 بازدید | 56 پست

میدونم خیلی زیاد تاپیک درباره برنامه زندگی پس از زندگی زدن منم گفتم بزنم😁

توی این برنامه یه آقایی رو اورده بودن تعریف میکرد که من سعی میکردم خیلی ادم خوبی باشم و فک میکردم همه چیزم خوبه (با تلخیص)ولی وقتی رفتم اون دنیا دیدم هیچ عمل صالحی برام نمونده

میخواستم بگم منم یه بار یه خواب شبیه همین موضوع دیدم خواب دیدم نزدیک پرتگاه جهنم وایستادم و دارم نامه اعمالم رو میبینم توی نامه اعمالم هیچی نبود و عمل صالحی نداشتم ولی فقط یه چیز برام مونده بود اونم محبت به اهل بیت

بچه ها سعی کنید هر کار خوبی که میکنید سریع ثوابشو هدیه بدید به ائمه قبل از این که ثواب اون عمل هبط بشه

مثلا من نماز صبح رو هدیه میکنم به امام حسین ظهر هدیه به پیامبر عصر هدیه به امام علی مغرب حضرت فاطمه عشا امام حسن(برای واجبات هم میشه این کار رو انجام داد)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون آقا کارایی که میکرد منتظر تحسین اطرافیان بود با اینکه عشق به اهل بیت داشت تحسین ماشالله بارک الله دیگران راضیش میکرد و خوشحال میشد و اجر کارش رو همون موقع میگرفت خدا همونو حساب کرد براش 

چون ریا شد

منم یه بار خواب دیدم که چند تا موجود وحشتناک سیاهپوش بالای یه پل که زیرش آب با سرعت خیلی زیاد رد میشد بودن و می خواستن بندازنم توش، آسمونم تاریک بود مث سحر و منم فقط التماس می کردم که نندازن

بالاخره بعد از کلی التماس قبول کردن نندازن ولی به این شرط که دیگه غیبت نکنم

تازه من اونقدرا اهل غیبتم نبودم

تا مدتها دیگه غیبت نکردم اما از اونجایی که آدمی فراموشکاره الان گاهی پیش میاد که اینکارو می کنم البته بیشتر غیبت کسایی که اویتم می  کنن ولی خب غیبت غیبته

2706