2733
2739
من ی جا پیدا کردم سی سی ۳ ملیون مارک نورامیس میترسم جذب بشه اگه بمونه ک خیلی خوبه

نورامیس کیفیتش خوبه ولی نسبت به پرفکتا پایین و‌لینکه من ۴ماه پیش پرفکتا فرانسه رو ۲۸۰۰زدم و میدونم نورامیس قیمتش مناسب تره فکر کنم گرون قیمت داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نورامیس کیفیتش خوبه ولی نسبت به پرفکتا پایین و‌لینکه من ۴ماه پیش پرفکتا فرانسه رو ۲۸۰۰زدم و میدونم ن ...

ب من گفت بهترین مارک حاضر تو ایرانه اول گفت ۲۵۰۰ بعد گفت سه تومن نمیدونم ک منم شنیدم جذبش بیشتره نورامیس خیلی موندم میترسمم جایی برم خراب کنه این نورامیسو دکتر خودم ک بینیمو عمل کرده میزنه

2731
یه مقدار کم میمونه ‌‌بیشتر با ۱سی سی فرم دهی میشه و‌کمی گوشتی بعد تزریق اولش میگی وای چهقدر گنده شده ...

یعنی شما هم برا ترمیم باز رفتید ی سی سی تزریق کرد؟۵۶۰۰ دادید برا تزریق ژل من هرجور فکر میکنم نمیصرفه کاش جذب نمیشو

2740
ب من گفت بهترین مارک حاضر تو ایرانه اول گفت ۲۵۰۰ بعد گفت سه تومن نمیدونم ک منم شنیدم جذبش بیشتره نور ...

بازم چهار جا بپرس هم مارک ژل و تحقیق کن و کارای دکترای دیگه رو ببین چون من از چندین دکتر پرسیدم میگن پرفکتا بهترینه ‌دوامش به خاطر هیلارونیک اسید که بیشتر هست بیشتر از دکتر خودت بپرس این مارک رو حتی ببین چی میگه

2706