2737
2734
عنوان

جای من بودین چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 55 پست
ببخشید ابجی عاشقش میشه ولی اگه به مشکلی بر خورد کنن تو زندگیشون بنظرم بهشون میگه بزور خودتو غالب کرد ...

پسری که شکست عشقی بخوره خودش نمیره سمت کسی که

مثل پرنده ای که زخمی باشه دوباره که پرواز نمی کنه بیشتر آسیب ببینه

نمیگم خودشو سبک کنه و جلف هفته یکبار پیام بده همین

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز ب نظر من فعلا قیدشو بزن، اون اگر سمتت بیاد شک نکن واسه فراموش کردنِ عشق سابقشه و مدتی با تو میگ ...

اخه من خودمم برا اینکه قبلی رو فراموش کنم هی تو ذهنم بال و پرش دادم الان حس پیدا کردم 

از اولم روش کراش داشتم ولی خودم باعث شدم زیاد بشه

2731
اخه انگار حوصله صحبت کردن نداره  میترسم بهش پیام بدم بعد سمج بشه سر فراموش نکردن اون  یا ...

ازش سوال درباره گذشته نپرس به هیچ وجه

اگه میخوای این کارو نکنی پس تصمیمت چیه؟

اون الان حالش بده منم نرم ک کلا محو میشه

ببین اولا شاید یه چیزی گفته که حرفی زده باشه، خیلی رو حرفای پسر تو این سن مطمئن نباش. قوه تخیل خوبی دارن. دوما حتی اگه راست باشه این حرکت خوبی نیست که تو بخوای دلداری بدی به دو علت: یک اینکه پسرا مثل ما دخترا با حرف زدن آروم نمیشن، نیاز به دلداری هم ندارن، یه دوره میرن تو لک بعد اوکی میشن. دو: اگه الان وارد رابطه بشی به عنوان سنگ صبور، قراره همش از  اون اکسش برات میگه، که چقدر دوسش داشته، و این باعث میشه احساس ضعف کنی، خیلی برای روحیه ات مخربه، چون مدام پیش خودت میگی اون چه شکلی بوده، من خوشگلترم یا اون... درکل با احساس اعتماد بنفس خورد شده نهایتا رابطه تموم میشه. تو مثل یه پرنسس با خودت برخورد کن. دلیلی نداره سنگ صبور بشی، بزار جایگاه خودتو داشته باشی، اصلا حرفی از قبلیه وسط نباشه

توجه توجه ۱۲ شب به بعد از من نظر نخواید.  در طول روز خوبم. اگه تو سایت باشم با حوصله به تاپیکا جواب میدم    ... شبا تمایل شدید به انتقادهای تند و صریح دارم    
خوش بحال اون دختره  ریدن تو شانسمون

دقیقااا 

پسره خوشگل و قدبلند و خوش اخلاق و زبون داره سرکار و تحصیلم داره نمیدونم دختره چ مرگش بوده منم حسودیم شد ب اون دخترع 

عشق اولشم بوده

اخه من خودمم برا اینکه قبلی رو فراموش کنم هی تو ذهنم بال و پرش دادم الان حس پیدا کردم  از اولم ...

میترسم لطمه بخوری عزیز، خیلی خوبه نسبت ب کسی حس پیدا کنی و باعث بشه گذشته رو فراموش کنی ولی ممکنه اون مثل تو نباشه...

سعی کن امتحانش کنی، فعلا با عقلت جلو برو بعد ک مطمعن شدی احساستو حاکم کن

دوســتِ نــی نــی سایتیِ من، الهی همیشه تنت سلامت، دلت شاد، زندگیت پُربرکت، جیبت پُرپول، لبت خندون و عاقبتت بخیر باشه🙏🏼❤🌹
2738
ازش سوال درباره گذشته نپرس به هیچ وجه اگه میخوای این کارو نکنی پس تصمیمت چیه؟

نمیدونم میخام ی جوری جذبش کنم ک غرورم اسیب نبینه و یجوری پیام بدم ک بازخورد خوبی بگیرم بدتر نشه

پسری که شکست عشقی بخوره خودش نمیره سمت کسی که مثل پرنده ای که زخمی باشه دوباره که پرواز نمی کنه بیش ...

حرفتون درست ولی یه داستان خوندم همینجوری بود خیلی قدیمها پسره میگفته ،،جهان هیچ است اندر هیچ ای هیچ بیهوده در هیچ مپیچ،،پسره کلا افسرده بوده خانمه پسره رو بلند میکنه و ادم موفقی میشه و اخرش دختر نمونه میشه مثل پسره افسرده و غمگین و پسره یه ادم موفق جاشون عوض میشه،،ولی توی فیلمها اینچیزها به واقعیتت میپیونده نه توی واقعییت انشاءلله اگه خیره خواهر عزیزمون به عشقش برسه و عاقبت بخیربشه شبتون خوش و خدا نگهدارتون ابجیها🙏🖐 

ببین اولا شاید یه چیزی گفته که حرفی زده باشه، خیلی رو حرفای پسر تو این سن مطمئن نباش. قوه تخیل خوبی ...

شکست ک خوردع چون استوری غمگین میذاره قبل اینکه من بگمم میذاشت 

اون زیاد دوس نداره راجع ب قبل حرف بزنه خودم سوال پیچش میکردم الانم اگ برم سمتش اصلا نمیخام دلداریش بدم یا بذارم حرف از اون بزنه فقط میخام کنارش باشم ک حالش بهتر بشه

دقیقااا  پسره خوشگل و قدبلند و خوش اخلاق و زبون داره سرکار و تحصیلم داره نمیدونم دختره چ مرگش ...

☹️☹️☹️☹️

عشق یعنی کاپوچینو با هیس و دیگر هیچ:)درگیر طُ بودم نمازم به قضا رفت..♥️🤦🏻‍♀️
حرفتون درست ولی یه داستان خوندم همینجوری بود خیلی قدیمها پسره میگفته ،،جهان هیچ است اندر هیچ ای هیچ ...

من این داستان رو میخوندم الان اشکام بند نمیوند 

ایشالله که بهم برسن 

شب بخیر

نمیدونم میخام ی جوری جذبش کنم ک غرورم اسیب نبینه و یجوری پیام بدم ک بازخورد خوبی بگیرم بدتر نشه

دیگه مغزم راه حل نداره ولی امیدوارم روزی توی لباس عروس کنارش ببینمت

2706