2733
2734
عنوان

جای من بودین چیکار میکردین

844 بازدید | 55 پست

رو یکی کراش بودم بهش گفتم دوسش دارم گفت من شکست عشقی خوردم و لهم و انگار عشق اولش بوده الانم داره میرع مشاوره 

ولی بعد چند بار برام اهنگ فرستاد قبلش هم یبار بهم گفته بود استوریام مخاطب خاص نداره ک من فک کردم منظورش اینه ک بگه کسی تو زندگیم نیس :/ 

پسره رو واقعا میخام هم از لحاظ شخصیت اخلاق هم ظاهر و هم چیزای دیگ من خیلی کم میشه یکی ب دلم بشینه ولی این خیلی خوبه 

من فک میکنم اونم دوسم داره ولی هنوز درگیره  و حالشم خوب نیس 

بنظرتون دیگ قیدشو بزنم (حالا ادمی ک ب دلم بشینه از کجا پیدا کنم:/ )و هیچوقت بهش فک نکنم یا سعی کنم دورادور حالا ک تنهاس و دلش شکسته هواشو داشته باشم 

اصن میتونه فراموش کنه یا تا اخر عمر اون تو ذهنشه؟

ی دوره ی فراموشی شکست دیروز اتفاقی دانلود کردم بنظرم خیلی خوب بود ؛ براش بفرستم اگ اهنگ فرستاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازش فاصله بگیر بزار اون بیاد جلو،، حس این بهش،دست بده که امکان داره بری، و دیگه نباشی براش باعث میشه جدی بشه. الان مطمئه هر وقت بخواد تو هستی پس فعلا تو آب نمکی. فاصله بگیر. 

توجه توجه ۱۲ شب به بعد از من نظر نخواید.  در طول روز خوبم. اگه تو سایت باشم با حوصله به تاپیکا جواب میدم    ... شبا تمایل شدید به انتقادهای تند و صریح دارم    
2738
2706