2733
2734
عنوان

ما گم شدیم !😔

| مشاهده متن کامل بحث + 33808 بازدید | 833 پست

من گله دارم 

چرا امام زمان صدای من مادر رو نمیشنوه 

مگه من مادر هر روز برا سلامتیش دعا نمیتنم برا فرجش دعا نمیکنم 

چرا اقا برای شفای فرزندم دعا نمیکنه 

بخدا دلم شکسته 

وقتی میبینه بقیه بچه ها حرف میزنن بازی میکنن فضولی میکنم اما بچه من نه 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

🙏عزیزان به خدا قسم امام زمان مان غریبه مظلومه طرد شده است آواره بیابانهاست غریبه تنهاست. بیاییم همه با هم به خاطر رهایی امام زمانمان از این زندان غیبت نام نازنینش را در سطح گسترده ایران و جهان تبلیغ و ترویج کنیم و مردم را با امام زمان آشنا کنیم.

🤲اللهم عجل لولیک الفرج🤲

⚘لبیک یا مهدی⚘

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

*🔸استاد فاطمي نيا رحمةالله علیه:*

*" امام زمان (علیه‌السلام) پدر رؤوف و مهربانِ امت"*

نبايد امام زمان عليه السلام را در ذهن افراد يك انسان خشني معرفي كرد كه شمشير به دست گرفته و ميخواهد همه را گردن بزند!

اين نحوه جلوه دادن مقام امام بسيار خلاف واقع است!

امام پدر واقعي امت است ، درياي رأفت و رحمت است؛ حضرت مظهر اسم رحمن ورحيم خداست و براي هدايت افراد آمده است نه كشتن آنها!

البته چون حكومت حضرت مهدي(علیه‌السلام)، حكومت جهاني است ، اگر كافر و معاندي مزاحم بسط عدل و رحمت شود ، آن مزاحم را بر ميدارند. ميكروب بايد از بين برود چون براي سلامتي ديگران ضرر دارد.

بايد مشتاق ظهور حضرت بود و با تهذيب نفس و تقوا و دعا ، خود را براي آن مهيا و آماده كنيم تا باظهور خود عالم را پر از نور و سرور و بركت و رحمت و معارف و توحيد بگرداند. 

@fateminia

*برای شادی ارواح علمای ربانی و والدینشان صلوات* 🌿🌹🕊️

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم 

اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینبکبری سلام الله علیها 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💚💚

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2738
@بهاردخمل ‍ 🌺💚

@بهاردخمل‍ 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

دوستان عزیز

🌕 کار از کار گذشت و اکثر امور مربوط به ظهور امام مهدی عجل الله فرجه طی شده است، تمام رخدادهای دنیا از جنگ و بیماری و قحطی به طور یکپارچه در سطح کل جهان شکل می‌گیرد تا بفهمیم واقعه ای جهانی در پیش است، هرگز و ابدا توقفی در کار نیست اما هنوز چشمان اکثر مردم کور و گوش هایشان کر است و اینگونه پیام ها را با دیده‌ی اموری غیر واقعی از یک کانال مذهبی میبینند نه یک امور واقعی از مرجعی یقینی.

جمعه یعنی

شمارش روزهای هفته ای که

باز

بی تو

گذشت ...

یعنی

انبوه دلتنگی هایی که

عاجز می شوم

از شمارش شان در یک روز . . .

اللهم عجل لولیک الفرج

چشم عزیزم حتما  💚💚💚 ممنون که به یادم بودی 🙏🏻🙏🏻😍😍

چشمات پرنور گل من 😍😍

خواهش میکنم 🌺🌺🌺🌺🌺🌺

السَّلامُ عَلیكَ يا رَبيعَ الأنامَ ونَضْرَةَ الأيّام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                                   بهار1402