2733
2734
عنوان

شما هم متوجه شدید یه مدته

| مشاهده متن کامل بحث + 6005 بازدید | 223 پست
یکمم با گل سیمان قاطی کنه رو نگفتی 

اون دیگ اخه اون جور خشک میشه شوهر سیمانی میخواد چی کار 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
اون دیگ اخه اون جور خشک میشه شوهر سیمانی میخواد چی کار 

تا سرش سنگین میشه دیگه دروغ نمیگه 

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بیا دوبار گذاشتم

مبارکت باشه تو شادی ها ازش استفاده کنی

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2731
مرسی..نه خوب  قیمت ها نجومی شده چند تیکه وسایل آرایش بود لباس برای بچه ها فک میکنم    ...

حالا که خریدی دیگه  عیب نداره مبارکتون باشه .

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم
2740

کلا سایت خلوت شده 

۲ سال کاربر خاموش بودم 🥲به خووم گفتم هر وقت باردار شودی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شودم امیدوارم به زودی هم باردار بشم 😊😊😊🤰🤱😊❤لطفا باهم مهربون باشید 😘😘 من به امسال امیدوارم🌾🌾

آقا شوهری امروز برام دوتا روغن مایع خریده 200هزار تومن وقتشه یه پست بزارم براتون😎😁😁😁😁

به امید روزی که امضامو تغییر بدم که بالاخره منم آدم شدم مهربون شدم.برام یه صلوات بفرست خواهش میکنم
آقا شوهری امروز برام دوتا روغن مایع خریده 200هزار تومن وقتشه یه پست بزارم براتون😎😁😁😁😁

جووون مبارکه بخوشی استفاده کنی😁😁😁

با این شوهر زیر چطور رفتار میکنید؟👇 مردی که حرف دوستهاش براش مهمه و میگه چون دوستم این تایم هنو ...

جرش میدم آدمش میکنم میشونمش سر خونه زندگیش!

دوست و رفیق هفته ای نهایتا یه بار

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
خداروشکر به خوشی برگذار شد. پسندیدن. رفت جلسه آینده انشاالله با داماد میان😇😍

خداروشکررر عزیزم خوشحالم برات

تجربه اقدام و بارداری و سقط دارم و سونو و آزمایش بلدم تفسیر کنم کمک خاستین بگین🩺           ژینا‌گیان,تونامری,ناوت‌ئه‌بیته‌ره‌مز . .           من یه INTJ  منطق گرام با من از عشق حرف نزنید🥲. درخاست دوستی ندین❌ اینکه از مشکلاتم با همسرم میگم دلیلی نمیشه که بخام خیانت کنم درخاست نده آقای محترم🤢           کسایی که تو تاپیک های کودک همسری میگن ده سالمون بود ازدواج کردیم هشت تام بچه داریم راضیم احترام بزارید . مثل سگ دروغ میگن . یاد بگیرید به هر چیزی احترام نزارید کودک همسری همون آدمخواریه فقط خوردن روح آدم :)        بیاین ما بدبخت بیچاره ها بچه نیاریم شاید نسل بدبختی منقرض شد و دنیا شاد شد...به جای اینکه تو بارداری قرآن بخونی تا فرزند صالح بیاری قبل بارداری کتاب تربیت فرزند بخون مشاوره برو و حسابتو پر پول کن قول میدم فرزند صالح بیاری❤️