2733
2739
عنوان

کسی شنیده سوره یس بخونن به نخ سبز ۷ بار گره بزنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3810 بازدید | 20 پست
توضیح میدی چجوری

بزن گوگل صلوات حضرت زهرا 521 بخون تا 3 روز. ینی روزی 521

کاربری ک زرررت میخوای ریپ مخالف بزنی. نزن من اعصاب ندارم یه چی میگم میشینی گریه میکنی. تو تاپیک نظرتو بده و برو دنبال ریپ نباش حرف نزنی نمیگن لالی نترس. (حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم

چیزی که من شنیدم: نخ سفید برمیداری به هر مبین رسقدی ۱ گره میزنی که کلا میشه ۷ تا ، بعد نخو میذاری لای قرآن تا وقتی که حاجت بگبری بر نمیداری. بعد حاجت روایی مینداریش تو آب روان

گدای در خانه حسینم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تاپیکشو داری ؟ بیشتر توضیح میدی باید چیکار کنم ؟ نخ سبز باشه یا آبی ؟

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
عزیزم تاپیکشو داری ؟ بیشتر توضیح میدی باید چیکار کنم ؟ نخ سبز باشه یا آبی ؟

قبل از شروع سوره یس ۱۰۱ مرتبه ایه ۹ سوره یس و بعد شروع میکنین به خوندن سوره یس سوره یس هفت مبین داره که به هر مبین رسیدی گره میزنی و حاجتت رو میگی و کلا میشه ۷ گره بعد از پایان سوره یس و اتمام گره ها نخ رو میزاری لای قران سوره یس و بعد از حاجت گرفتن ان شاءالله نخ رو میزاری آب جاری

گدای در خانه حسینم❤
2731
قبل از شروع سوره یس ۱۰۱ مرتبه ایه ۹ سوره یس و بعد شروع میکنین به خوندن سوره یس سوره یس هفت مبین داره ...

ممنون عزیزم

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤